Garmin HRM 600 pulzusmérő mellkasi Bluetooth/ANT+ fekete
Kód: SIAGARZEA0077
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Garmin HRM 600 pulzusmérő mellkasi Bluetooth/ANT+ fekete| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Állítható pánt | Igen |
| Vízálló | Igen |
| Bluetooth vezeték nélküli hatótávolság | 3 méter |
| Mérés típusa | Mellkas |
| Szín | Fekete |
| Pulzusszám-rögzítés átvitele | Bluetooth/ANT+ |
| Pánt beállítási tartománya | 72 - 106 cm |
| Akkumulátor típusa | CR2032 |
| Mélység | 10 mm |
| Magasság | 31,6 mm |
| Szélesség | 68 mm |
| Súly | 18 gramm |
| Szíj | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sports watches - Accessories |
|---|---|
| Súly: | 0.109 kg |
| EAN vonalkód: | 753759349738 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Állítható pánt: | Igen |
| Vízálló: | Igen |
| Bluetooth vezeték nélküli hatótávolság: | 3 méter |
| Mérés típusa: | Mellkas |
| Szín: | Fekete |
| Pulzusszám-rögzítés átvitele: | Bluetooth/ANT+ |
| Pánt beállítási tartománya: | 72 - 106 cm |
| Akkumulátor típusa: | CR2032 |
| Mélység: | 10 mm |
| Magasság: | 31,6 mm |
| Szélesség: | 68 mm |
| Súly: | 18 gramm |
| Szíj: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

