Garmin HRM 200 pulzusmérő mellkasi Bluetooth/ANT+ fekete
Kód: SIAGARZEA0078
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Garmin HRM 200 monitor srdečního tepu Hrudník Bluetooth/ANT+ Černá| Přenos záznamu tepové frekvence | Bluetooth/ANT+ |
| Stopky | Ne |
| Typ měření | Hrudník |
| Nastavitelný popruh | Ano |
| Rozsah přizpůsobení popruhu | 72 - 106 cm |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ano |
| Barva | Černá |
| Počet baterií | 1 |
| Životnost baterie | 8765 h |
| Typ baterie | CR2032 |
| Hmotnost | 20 g |
| Výška | 31,6 mm |
| Šířka | 68 mm |
| Hloubka | 11 mm |
| Certifikáty shody | Industry Canada (IC), CE, UKCA, RCM, Federální komunikační komise (FCC), WEEE |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sports watches - Accessories |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 753759349547 |
| Pulzusszám-rögzítés átvitele: | Bluetooth/ANT+ |
| Stopperóra: | Nem |
| Mérés típusa: | Mellkas |
| Állítható pánt: | Igen |
| Pánt beállítási tartománya: | 72 - 106 cm |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Akkumulátor élettartama: | 8765 óra |
| Akkumulátor típusa: | CR2032 |
| Súly: | 20 g |
| Magasság: | 31,6 mm |
| Szélesség: | 68 mm |
| Mélység: | 11 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | Kanadai Ipari Minisztérium (IC), CE, UKCA, RCM, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), Elektromos és elektronikus hulladék |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

