Garmin Forerunner 55 MIP 42 mm digitális 208 x 208 px érintőképernyő szürke GPS
Kód: SIAGARZEG0389
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Garmin Forerunner 55 MIP 42 mm digitális 208 x 208 px érintőképernyő szürke GPS| GPS | Igen |
| GLONASS | Igen |
| Galilei | Igen |
| ANT+ támogatás | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Pulzusmérés | Automatikusan |
| Pulzusmérő | Igen |
| Időjárás kijelző | Igen |
| Intelligens értesítések | Igen |
| Rezgő riasztás | Igen |
| Alvásminőség | Igen |
| Feszültségfelügyeleti funkció | Igen |
| Érintkező pulzusmérők | Igen |
| Naptárértesítések | Igen |
| Akkumulátor üzemideje (max.) | 168 óra |
| Arc | Kerek |
| Védő funkciók | Vízálló |
| Piaci kategória | Okosóra |
| Óratok színe | Szürke |
| Óratok mérete | 42 mm |
| Öv színe | Szürke |
| Ragasztószalag anyaga | szilikon |
| Vízállóság | 5 atmoszféra |
| Súly | 37 gramm |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | iOS, Android |
| Érintőképernyő | Igen |
| Kijelzőtechnológia | MIP |
| Kijelző felbontása | 208 x 208 képpont |
| Kijelző típusa | Digitális |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sports watches |
|---|---|
| Súly: | 0.185 kg |
| EAN vonalkód: | 753759279660 |
| GPS: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| ANT+ támogatás: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Időzítő: | Igen |
| Pulzusmérés: | Automatikusan |
| Pulzusmérő: | Igen |
| Időjárás kijelző: | Igen |
| Intelligens értesítések: | Igen |
| Rezgő riasztás: | Igen |
| Alvásminőség: | Igen |
| Feszültségfigyelő funkció: | Igen |
| Érintkező pulzusmérők: | Igen |
| Naptárértesítések: | Igen |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 168 óra |
| Arc: | Kerek |
| Védő funkciók: | Vízálló |
| Piaci kategória: | Okosóra |
| Óratok színe: | Szürke |
| Óratok mérete: | 42 mm |
| Öv színe: | Szürke |
| Ragasztószalag anyaga: | szilikon |
| Vízállóság: | 5 atmoszféra |
| Súly: | 37 g |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | iOS, Android |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Kijelzőtechnológia: | MIP |
| Kijelző felbontása: | 208 x 208 képpont |
| Kijelző típusa: | Digitális |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

