Garmin Forerunner 55 2,64 cm (1,04") MIP 42 mm Digitális 208 x 208 px GPS
Kód: SIAGARZEG0333
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Garmin Forerunner 55 2,64 cm (1,04") MIP 42 mm Digitális 208 x 208 px GPS| GLONASS | Igen |
| GPS | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Ajánlott tevékenység | Kerékpározás, Futás, Úszás |
| Időzítő | Igen |
| Rezgő csengőhang | Igen |
| Naptár | Igen |
| Területszámítás | Igen |
| haladó képzés | Igen |
| Alvásminőség | Igen |
| Időjárás-jelentés | Igen |
| Személyes célok | Igen |
| Pulzusmérő | Igen |
| Ébresztőóra | Igen |
| Képzési programozás | Igen |
| Vadászati/horgászati naptár | Igen |
| Telefon keresése funkció | Igen |
| Aktivitáskövető | Igen |
| Intervallum edzés | Igen |
| Zenevezérlés | Igen |
| SMS-értesítések | Igen |
| Információk a Napról és a Holdról | Igen |
| Stopperóra | Igen |
| Megtett távolság | Igen |
| Az üzem jövőbeli fejlődésének mutatója | Igen |
| Edzéskövetés | Igen |
| Futó perifériás mérőegység | Igen |
| Intelligens értesítések | Igen |
| Beépített távolságmérés | Igen |
| Futási dinamika | Igen |
| Elégetett kalóriák | Igen |
| Akkumulátor típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor élettartama | 14 nap |
| Akkumulátor | Igen |
| Akkumulátor élettartama | 200 óra |
| Akkumulátor üzemideje (GPS mód) | 20 óra |
| Védő funkciók | Vízálló |
| Arc | Kerek |
| Ragasztószalag anyaga | szilikon |
| Öv színe | Türkiz |
| Vízállóság | 5 atmoszféra |
| Óratok anyaga | Üveg |
| Óratok mérete | 42 mm |
| Lencse anyaga | Üveg |
| Csuklóméret | 126 - 203 mm |
| Piaci kategória | Sportórák |
| Szín | Akvamarin, Fekete |
| Szélesség | 42 mm |
| Súly | 37 g |
| Vastagság | 1,16 cm |
| Magasság | 42 mm |
| Sporttevékenység-alkalmazások | Connect IQ |
| Kompatibilis operációs rendszerek | Android, iOS |
| NFC | Nem |
| Bluetooth | Igen |
| Kijelző felbontása | 208 x 208 képpont |
| Kijelzőtechnológia | MIP |
| Színes kijelző | Igen |
| Kijelző típusa | Digitális |
| Kijelző átlója | 2,64 cm (1,04") |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki a terméket szélsőséges hőmérsékletnek vagy közvetlen napfénynek., Kerülje a vízzel való hosszan tartó érintkezést a készülék károsodásának elkerülése érdekében., Az óra elemét illetéktelen személyek nem cserélhetik ki. Ha az elem lemerül, forduljon hivatalos szervizközponthoz. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sports watches |
|---|---|
| Súly: | 0.185 kg |
| EAN vonalkód: | 753759279653 |
| GLONASS: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Ajánlott tevékenység: | Kerékpározás, Futás, Úszás |
| Időzítő: | Igen |
| Rezgő csengőhang: | Igen |
| Naptár: | Igen |
| Területszámítás: | Igen |
| haladó képzés: | Igen |
| Alvásminőség: | Igen |
| Időjárás-jelentés: | Igen |
| Személyes célok: | Igen |
| Pulzusmérő: | Igen |
| Ébresztőóra: | Igen |
| Képzési programozás: | Igen |
| Vadászati/horgászati naptár: | Igen |
| Telefon keresése funkció: | Igen |
| Aktivitáskövető: | Igen |
| Intervallum edzés: | Igen |
| Zenevezérlés: | Igen |
| SMS-értesítések: | Igen |
| Információk a Napról és a Holdról: | Igen |
| Stopperóra: | Igen |
| Megtett távolság: | Igen |
| Az üzem jövőbeli fejlődésének mutatója: | Igen |
| Edzéskövetés: | Igen |
| Futó perifériás mérőegység: | Igen |
| Intelligens értesítések: | Igen |
| Beépített távolságmérés: | Igen |
| Futási dinamika: | Igen |
| Elégetett kalóriák: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor élettartama: | 200 óra |
| Akkumulátor: | Igen |
| Akkumulátor üzemideje (GPS mód): | 20 óra |
| Védő funkciók: | Vízálló |
| Arc: | Kerek |
| Ragasztószalag anyaga: | szilikon |
| Öv színe: | Türkiz |
| Vízállóság: | 5 atmoszféra |
| Óratok anyaga: | Üveg |
| Óratok mérete: | 42 mm |
| Lencse anyaga: | Üveg |
| Csuklóméret: | 126 - 203 mm |
| Piaci kategória: | Sportórák |
| Szín: | Akvamarin, Fekete |
| Szélesség: | 42 mm |
| Súly: | 37 g |
| Vastagság: | 1,16 cm |
| Magasság: | 42 mm |
| Sporttevékenység-alkalmazások: | Connect IQ |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | Android, iOS |
| NFC: | Nem |
| Bluetooth: | Igen |
| Kijelző felbontása: | 208 x 208 képpont |
| Kijelzőtechnológia: | MIP |
| Színes kijelző: | Igen |
| Kijelző típusa: | Digitális |
| Kijelző átlója: | 2,64 cm (1,04") |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki a terméket szélsőséges hőmérsékletnek vagy közvetlen napfénynek., Kerülje a hosszan tartó vízzel való érintkezést, hogy elkerülje a készülék károsodását., Az órájában lévő elemet nem szabad illetéktelen személyeknek kicserélniük. Ha az elem lemerül, forduljon egy hivatalos szervizközponthoz. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

