Garmin Forerunner 55 2,64 cm (1,04") MIP 42 mm Digitális 208 x 208 px Fehér GPS
Kód: SIAGARZEG0416
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Garmin Forerunner 55 2,64 cm (1,04") MIP 42 mm Digitális 208 x 208 px Fehér GPS| Galilei | Igen |
| ANT+ támogatás | Igen |
| GLONASS | Igen |
| GPS | Igen |
| Elvesztésgátló riasztási funkció | Igen |
| Óra mód | 12 óra/24 óra |
| Zenelejátszó | Igen |
| Pulzusmérő | Igen |
| Alvásminőség | Igen |
| Zenevezérlés | Igen |
| Beépített lépésszámláló | Igen |
| Pulzusmérés | Automatikusan |
| Edzéskövetés | Igen |
| Telefon keresése funkció | Igen |
| Feszültségfelügyeleti funkció | Igen |
| Intelligens értesítések | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Megtett távolság | Igen |
| Személyes célok | Igen |
| Időjárás kijelző | Igen |
| Elégetett kalóriák | Igen |
| Automatikus szünet (edzésszünet a sebesség alapján) | Igen |
| Naptárértesítések | Igen |
| Akkumulátor típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor üzemideje (GPS mód) | 20 óra |
| Akkumulátor üzemideje (max.) | 336 óra |
| Ragasztószalag anyaga | szilikon |
| Óratok mérete | 42 mm |
| Öv színe | Fehér |
| Ajánlott nem | Bármely nem |
| Óratok színe | Fehér |
| Arc | Kerek |
| Minimális szíjhossz | 12,6 cm |
| Zárás típusa | Egykarú csattal zárható |
| Piaci kategória | Sportórák |
| Védő funkciók | Vízálló |
| Csuklóméret | 126 - 203 mm |
| Vízállóság | 5 atmoszféra |
| Maximális szíjhossz | 20,3 cm |
| Súly | 37 g |
| Vastagság | 1,16 cm |
| Mélység | 42 mm |
| Szélesség | 42 mm |
| Bluetooth | Igen |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | Android, iOS |
| Kijelző átlója | 2,64 cm (1,04") |
| Kijelző felbontása | 208 x 208 képpont |
| Színes kijelző | Igen |
| Érintőképernyő | Nem |
| Kijelzőtechnológia | MIP |
| Kijelző típusa | Digitális |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sports watches |
|---|---|
| Súly: | 0.126 kg |
| EAN vonalkód: | 753759364724 |
| Galilei: | Igen |
| ANT+ támogatás: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Elvesztésgátló riasztási funkció: | Igen |
| Óra mód: | 12 óra/24 óra |
| Zenelejátszó: | Igen |
| Pulzusmérő: | Igen |
| Alvásminőség: | Igen |
| Zenevezérlés: | Igen |
| Beépített lépésszámláló: | Igen |
| Pulzusmérés: | Automatikusan |
| Edzéskövetés: | Igen |
| Telefon keresése funkció: | Igen |
| Feszültségfigyelő funkció: | Igen |
| Intelligens értesítések: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Megtett távolság: | Igen |
| Személyes célok: | Igen |
| Időjárás kijelző: | Igen |
| Elégetett kalóriák: | Igen |
| Automatikus szünet (edzésszünet a sebesség alapján): | Igen |
| Naptárértesítések: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor üzemideje (GPS mód): | 20 óra |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 336 óra |
| Ragasztószalag anyaga: | szilikon |
| Óratok mérete: | 42 mm |
| Öv színe: | Fehér |
| Ajánlott nem: | Bármely nem |
| Óratok színe: | Fehér |
| Arc: | Kerek |
| Minimális szíjhossz: | 12,6 cm |
| Zárás típusa: | Egyágú csattal zárható |
| Piaci kategória: | Sportórák |
| Védő funkciók: | Vízálló |
| Csuklóméret: | 126 - 203 mm |
| Vízállóság: | 5 atmoszféra |
| Maximális szíjhossz: | 20,3 cm |
| Súly: | 37 g |
| Vastagság: | 1,16 cm |
| Mélység: | 42 mm |
| Szélesség: | 42 mm |
| Bluetooth: | Igen |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Android, iOS |
| Kijelző átlója: | 2,64 cm (1,04") |
| Kijelző felbontása: | 208 x 208 képpont |
| Színes kijelző: | Igen |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Kijelzőtechnológia: | MIP |
| Kijelző típusa: | Digitális |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

