Garmin Forerunner 55 2,64 cm (1,04") 42 mm Digitális 208 x 208 px GPS
Kód: SIAGARZEG0243
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Garmin Forerunner 55 2,64 cm (1,04") 42 mm Digitális 208 x 208 px GPS| GPS | Igen |
| GLONASS | Igen |
| Aktivitáskövető | Igen |
| Intervallum edzés | Igen |
| Elégetett kalóriák | Igen |
| Automatikus szünet (edzésszünet a sebesség alapján) | Igen |
| Pihenőidő-javaslat | Igen |
| Időjárás-jelentés | Igen |
| Zenevezérlés | Igen |
| Fitnesz teszt | Igen |
| Képzési ajánlások | Igen |
| Idő/távolság riasztás | Igen |
| A napi tevékenységek automatikus észlelése | Igen |
| Beépített lépésszámláló | Igen |
| Képzési programozás | Igen |
| Stopperóra | Igen |
| Területszámítás | Igen |
| Személyes célok | Igen |
| Telefon keresése funkció | Igen |
| Vadászati/horgászati naptár | Igen |
| haladó képzés | Igen |
| Tempóriasztás | Igen |
| Származási ország | Tajvan |
| Beépített távolságmérés | Igen |
| Pulzusszám-rögzítés átvitele | ANT+ |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Megtett távolság | Igen |
| Edzéskövetés | Igen |
| Intelligens értesítések | Igen |
| Ébresztőóra | Igen |
| Pulzusmérő | Igen |
| Rezgő csengőhang | Igen |
| Óra mód | 12 óra/24 óra |
| Ajánlott tevékenység | Futás, Fitnesz |
| Naptár | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Akkumulátor üzemideje (GPS mód) | 20 óra |
| Akkumulátor élettartama | 14 nap |
| Akkumulátor típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor | Igen |
| Óratok mérete | 42 mm |
| Vízállóság | 5 atmoszféra |
| Szín | Fekete |
| Lencse anyaga | Üveg |
| Arc | Kerek |
| Ragasztószalag anyaga | szilikon |
| Piaci kategória | Sportórák |
| Védő funkciók | Karcálló, Ütésálló, Cseppálló, Vízálló, Vízálló |
| Öv színe | Fekete |
| Vastagság | 1,16 cm |
| Súly | 37 g |
| Szélesség | 42 mm |
| Mélység | 42 mm |
| Csomagolási mélység | 67 mm |
| Súly csomagolással együtt | 170 g |
| Csomag magassága | 137 mm, 315 mm |
| Csomag szélessége | 68 mm, 305 mm |
| Háttérvilágítás típusa | JÉG |
| Sporttevékenység-alkalmazások | Connect IQ |
| Kompatibilis operációs rendszerek | iPhone®, Android™ |
| Bluetooth | Igen |
| NFC | Nem |
| Nyelvi támogatás | Több |
| Színes kijelző | Igen |
| Érintőképernyő | Nem |
| Kijelző típusa | Digitális |
| Kijelző átlója | 2,64 cm (1,04") |
| Háttérvilágítás | Igen |
| Kijelző felbontása | 208 x 208 képpont |
| Akkumulátor töltöttségi szintjének jelzője | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Mennyiség dobozonként | 40 darab |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Külső doboz hossza | 381 mm |
| A fő csomag súlya | 8,6 kg |
| Figyelmeztetés | Az óra elemét illetéktelen személyek nem cserélhetik ki. Ha az elem lemerül, forduljon hivatalos szervizközponthoz., Ne tegye ki a terméket szélsőséges hőmérsékletnek vagy közvetlen napfénynek., Kerülje a vízzel való hosszan tartó érintkezést, hogy elkerülje a készülék károsodását. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sports watches |
|---|---|
| Súly: | 0.18 kg |
| EAN vonalkód: | 753759279639 |
| GPS: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| Aktivitáskövető: | Igen |
| Intervallum edzés: | Igen |
| Elégetett kalóriák: | Igen |
| Automatikus szünet (edzésszünet a sebesség alapján): | Igen |
| Pihenőidő-javaslat: | Igen |
| Időjárás-jelentés: | Igen |
| Zenevezérlés: | Igen |
| Fitnesz teszt: | Igen |
| Képzési ajánlások: | Igen |
| Idő/távolság riasztás: | Igen |
| A napi tevékenységek automatikus észlelése: | Igen |
| Beépített lépésszámláló: | Igen |
| Képzési programozás: | Igen |
| Stopperóra: | Igen |
| Területszámítás: | Igen |
| Személyes célok: | Igen |
| Telefon keresése funkció: | Igen |
| Vadászati/horgászati naptár: | Igen |
| haladó képzés: | Igen |
| Tempóriasztás: | Igen |
| Származási ország: | Tajvan |
| Beépített távolságmérés: | Igen |
| Pulzusszám-rögzítés átvitele: | ANT+ |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Megtett távolság: | Igen |
| Edzéskövetés: | Igen |
| Intelligens értesítések: | Igen |
| Ébresztőóra: | Igen |
| Pulzusmérő: | Igen |
| Rezgő csengőhang: | Igen |
| Óra mód: | 12 óra/24 óra |
| Ajánlott tevékenység: | Futás, Fitnesz |
| Naptár: | Igen |
| Időzítő: | Igen |
| Akkumulátor üzemideje (GPS mód): | 20 óra |
| Akkumulátor élettartama: | 14 nap |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor: | Igen |
| Óratok mérete: | 42 mm |
| Vízállóság: | 5 atmoszféra |
| Szín: | Fekete |
| Lencse anyaga: | Üveg |
| Arc: | Kerek |
| Ragasztószalag anyaga: | szilikon |
| Piaci kategória: | Sportórák |
| Védő funkciók: | Karcálló, Ütésálló, Cseppálló, Vízálló, Vízálló |
| Öv színe: | Fekete |
| Vastagság: | 1,16 cm |
| Súly: | 37 g |
| Szélesség: | 42 mm |
| Mélység: | 42 mm |
| Csomagolási mélység: | 67 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 170 g |
| Csomag magassága: | 137 mm, 315 mm |
| Csomag szélessége: | 68 mm, 305 mm |
| Háttérvilágítás típusa: | JÉG |
| Sporttevékenység-alkalmazások: | Connect IQ |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | iPhone®, Android™ |
| Bluetooth: | Igen |
| NFC: | Nem |
| Nyelvi támogatás: | Több |
| Színes kijelző: | Igen |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Kijelző típusa: | Digitális |
| Kijelző átlója: | 2,64 cm (1,04") |
| Háttérvilágítás: | Igen |
| Kijelző felbontása: | 208 x 208 képpont |
| Akkumulátor töltöttségi szintjének jelzője: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Mennyiség dobozonként: | 40 darab |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Külső doboz hossza: | 381 mm |
| A fő csomag súlya: | 8,6 kg |
| Figyelmeztetés: | Az órájában lévő elemet nem szabad illetéktelen személyeknek kicserélniük. Ha az elem lemerül, forduljon egy hivatalos szervizközponthoz., Ne tegye ki a terméket szélsőséges hőmérsékletnek vagy közvetlen napfénynek., Kerülje a hosszan tartó vízzel való érintkezést, hogy elkerülje a készülék károsodását. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

