Garmin fenix 8 3,56 cm (1.4") 51 mm Digitální 280 x 280 px Dotyková obrazovka Titanová Wi-Fi GPS
Kód: SIAGARZEG0353
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Garmin fenix 8 3,56 cm (1.4") 51 mm Digitální 280 x 280 px Dotyková obrazovka Titanová Wi-Fi GPS| Galileo | Ano |
| GPS | Ano |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ano |
| GLONASS | Ano |
| BeiDou | Ano |
| Oznámení o nízkém srdečním rytmu | Ano |
| Budík | Ano |
| Inteligentní upozornění | Ano |
| Kalendář | Ano |
| Teploměr | Ano |
| Funkce Virtual Partner (závod proti rychlosti/tempu) | Ano |
| Oznámení v kalendáři | Ano |
| Vibrační motor | Ano |
| Vzdálené přehrávání audia | Ano |
| Předpověď počasí | Ano |
| Doporučená aktivita | Plavání, Box, Práce s dechem, Potápění, Baseball, Hokej, Chůze, Lezení, Basketbal, Jízda na kole, Triatlon, Skateboardování, Volejbal, Pilates, Rowing, Rybaření, Turistika, Tenis, Surfování, Lyžování, Fotbal, Golf, Motor sports, Plavba, Badminton, Jezdectví, Běhání, Lov, Yoga, Fitness |
| Stopky | Ano |
| Auto Pause (zast. tréninku podle rychl.) | Ano |
| Kontaktní snímače srdečního tepu | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Barometr | Ano |
| Barometrický výškoměr | Ano |
| Časovač | Ano |
| Vzdálené pořízení fotografií | Ano |
| Výškoměr | Ano |
| Informace o slunci a měsíci | Ano |
| Sledování cvičení | Ano |
| Uražená vzdálenost | Ano |
| Spálené kalorie | Ano |
| Sledovač aktivity | Ano |
| Výpočet oblasti | Ano |
| Monitor srdečního tepu | Ano |
| Funkce nalezení telefonu | Ano |
| Zobrazení počasí | Ano |
| Dynamika běhu | Ano |
| Kvalita spánku | Ano |
| Funkce sledování napětí | Ano |
| Časové/vzdálenostní upozornění | Ano |
| Ukazatel budoucího vývoje závodu | Ano |
| Běžecká periferní měřicí jednotka | Ano |
| Snímač hladiny kyslíku v krvi | Ano |
| Vibrující alarm | Ano |
| Funkce inteligentního buzení | Ano |
| Měření srdečního tepu | Automatický |
| Intervalový trénink | Ano |
| Pokročilý trénink | Ano |
| Ovládání hudby | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Režimy pro více sportů | Ano |
| Elektronický kompas | Ano |
| Měření efektu tréninku | Ano |
| Výpočet kalorií na základě frekvence srdečního tepu | Ano |
| Funkce Virtual Racer (závod proti nahrané aktivitě) | Ano |
| Návrh doby odpočinku | Ano |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Výdrž baterie (max.) | 4 týden/týdnů |
| Výdrž baterie | 30 dny |
| Výdrž baterie (režim GPS) | 95 h |
| Solární energie | Ano |
| Materiál pásku | Silikon |
| Tvar | Kulatý |
| Tržní kategorie | Sportovní hodinky |
| Voděodolnost | 10 atmosfér |
| Barva pásu | Žlutá, Grafit |
| Velikost pouzdra na hodinky | 51 mm |
| Materiál čoček | Safír |
| Minimální délka popruhu | 12,7 cm |
| Maximální délka popruhu | 21 cm |
| Vodotěsné až do | 40 m |
| Odnímatelný popruh | Ano |
| Velikost pásku | Jedna velikost |
| Barva pouzdra na hodinky | Titanová |
| Materiál pouzdra na hodinky | Plast vyztužený vlákny (FRP), Titanová |
| Rozměry (ŠxHxV) | 51 x 51 x 15,4 mm |
| Hmotnost | 95 g |
| Šířka pásu | 2,6 cm |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Podporované mobilní operační systémy | iOS, Android |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Zámek klávesnice | Ano |
| Paměť typu flash | 32 GB |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Typ displeje | Digitální |
| Velikost displeje | 35,56 x 35,56 mm |
| Úhlopříčka displeje | 3,56 cm (1.4"), 3,56 cm |
| Barevný displej | Ano |
| Typ skla hodinek | Safír |
| Rozlišení displeje | 280 x 280 px |
| Dodávané kabely | USB |
| Nabíjecí základna | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sports watches |
|---|---|
| Súly: | 0.267 kg |
| EAN vonalkód: | 753759339425 |
| Galilei: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Alacsony pulzusszám értesítés: | Igen |
| Ébresztőóra: | Igen |
| Intelligens értesítések: | Igen |
| Naptár: | Igen |
| Hőmérő: | Igen |
| Virtuális Partner funkció (verseny a sebesség/tempó ellen): | Igen |
| Naptárértesítések: | Igen |
| Vibrációs motor: | Igen |
| Távoli hanglejátszás: | Igen |
| Időjárás-jelentés: | Igen |
| Ajánlott tevékenység: | Úszás, Doboz, Légzésgyakorlatok, Búvárkodás, Baseball, Jégkorong, Séta, Tábor, Kosárlabda, Kerékpározás, Triatlon, Gördeszkázás, Röplabda, Pilates, Evezés, Halászat, Idegenforgalom, Tenisz, Szörfözés, Síelés, Futball, Golf, Motorsport, Navigáció, Tollaslabda, Lovaglás, Futás, Vadászat, Jóga, Fitnesz |
| Stopperóra: | Igen |
| Automatikus szünet (edzésszünet a sebesség alapján): | Igen |
| Érintkező pulzusmérők: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Barométer: | Igen |
| Barometrikus magasságmérő: | Igen |
| Időzítő: | Igen |
| Távoli fényképezés: | Igen |
| Magasságmérő: | Igen |
| Információk a Napról és a Holdról: | Igen |
| Edzéskövetés: | Igen |
| Megtett távolság: | Igen |
| Elégetett kalóriák: | Igen |
| Aktivitáskövető: | Igen |
| Területszámítás: | Igen |
| Pulzusmérő: | Igen |
| Telefon keresése funkció: | Igen |
| Időjárás kijelző: | Igen |
| Futási dinamika: | Igen |
| Alvásminőség: | Igen |
| Feszültségfigyelő funkció: | Igen |
| Idő/távolság riasztás: | Igen |
| Az üzem jövőbeli fejlődésének mutatója: | Igen |
| Futó perifériás mérőegység: | Igen |
| Vér oxigénszint-érzékelő: | Igen |
| Rezgő riasztás: | Igen |
| Intelligens ébresztő funkció: | Igen |
| Pulzusmérés: | Automatikusan |
| Intervallum edzés: | Igen |
| haladó képzés: | Igen |
| Zenevezérlés: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Többsportos módok: | Igen |
| Elektronikus iránytű: | Igen |
| A képzés hatásának mérése: | Igen |
| Kalóriaszámítás pulzusszám alapján: | Igen |
| Virtuális versenyző funkció (verseny a rögzített aktivitás ellen): | Igen |
| Pihenőidő-javaslat: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 4 hét(ek) |
| Akkumulátor élettartama: | 30 nap |
| Akkumulátor üzemideje (GPS mód): | 95 óra |
| Napenergia: | Igen |
| Ragasztószalag anyaga: | szilikon |
| Arc: | Kerek |
| Piaci kategória: | Sportórák |
| Vízállóság: | 10 atmoszféra |
| Öv színe: | Borostyán, Grafit |
| Óratok mérete: | 51 mm |
| Lencse anyaga: | Zafír |
| Minimális szíjhossz: | 12,7 cm |
| Maximális szíjhossz: | 21 cm |
| Vízálló akár: | 40 méter |
| Levehető pánt: | Igen |
| Szalagméret: | Egy méret |
| Óratok színe: | Titán |
| Óratok anyaga: | Szálerősítésű műanyag (FRP), Titán |
| Méretek (Szé x Mé x Ma): | |
| Súly: | 95 g |
| Öv szélessége: | 2,6 cm |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | iOS, Android |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Billentyűzetzár: | Igen |
| Flash memória: | 32 GB |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Kijelző típusa: | Digitális |
| Kijelző mérete: | 35,56 × 35,56 mm |
| Kijelző átlója: | 3,56 cm (1,4"), 3,56 cm |
| Színes kijelző: | Igen |
| Óraüveg típusa: | Zafír |
| Kijelző felbontása: | |
| Mellékelt kábelek: | USB |
| Töltőbázis: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

