Garmin Fenix 8 3,3 cm-es (1,3") AMOLED 43 mm-es digitális 416 x 416 px érintőképernyő ezüst Wi-Fi GPS
Kód: SIAGARZEG0342
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Garmin Fenix 8 3,3 cm-es (1,3") AMOLED 43 mm-es digitális 416 x 416 px érintőképernyő ezüst Wi-Fi GPS| GLONASS | Igen |
| BeiDou | Igen |
| GPS | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS) | Igen |
| Galilei | Igen |
| SatIQ™ technológia | Igen |
| Ajánlott tevékenység | Gyaloglás, Vízisí, Búvárkodás, Baseball, Evezés, Horgászat, Úszás, Boksz, Légzőgyakorlatok, Golf, Motorsportok, Vitorlázás, Tollaslabda, Lovaglás, Fitnesz, Kerékpározás, Mászás, Túrázás, Tenisz, Szörfözés, Asztalitenisz, Triatlon, Gördeszkázás, Röplabda, Pilates, Síelés, Futball, Vízi sportok, Jégkorong, Futás, Jóga, Kosárlabda |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Ébresztőóra | Igen |
| Intelligens értesítések | Igen |
| Idő/távolság riasztás | Igen |
| Elektronikus iránytű | Igen |
| Alvásminőség | Igen |
| Intelligens ébresztő funkció | Igen |
| Lépésszámláló | Igen |
| Giroszkóp | Igen |
| Többsportos módok | Igen |
| Naptárértesítések | Igen |
| Időjárás kijelző | Igen |
| Stopperóra | Igen |
| Időjárás-jelentés | Igen |
| Naptár | Igen |
| Aktivitáskövető | Igen |
| Vibrációs motor | Igen |
| Magasságmérő | Igen |
| Feszültségfelügyeleti funkció | Igen |
| Barométer | Igen |
| Hőmérő | Igen |
| Távoli hanglejátszás | Igen |
| Kalóriaszámítás pulzusszám alapján | Igen |
| Érintkező pulzusmérők | Igen |
| Barometrikus magasságmérő | Igen |
| Automatikus szünet (edzésszünet a sebesség alapján) | Igen |
| Zenevezérlés | Igen |
| Megmászott emeletek száma | Igen |
| Megtett távolság | Igen |
| Az üzem jövőbeli fejlődésének mutatója | Igen |
| Edzéskövetés | Igen |
| Pulzusmérés | Automatikusan |
| Intervallum edzés | Igen |
| Virtuális versenyző funkció (verseny a rögzített aktivitás ellen) | Igen |
| Rezgő riasztás | Igen |
| haladó képzés | Igen |
| Telefon keresése funkció | Igen |
| Hosszú ülésre figyelmeztető funkció | Igen |
| Távoli fényképezés | Igen |
| Elégetett kalóriák | Igen |
| Információk a Napról és a Holdról | Igen |
| A képzés hatásának mérése | Igen |
| Virtuális Partner funkció (verseny a sebesség/tempó ellen) | Igen |
| Vér oxigénszint-érzékelő | Igen |
| Pihenőidő-javaslat | Igen |
| Futási dinamika | Igen |
| Alacsony pulzusszám értesítés | Igen |
| Beépített akkumulátor | Igen |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor üzemideje (GPS mód) | 28 óra |
| Akkumulátor üzemideje (max.) | 1,5 hét/hetek |
| Akkumulátor élettartama | 10 nap |
| Arc | Kerek |
| Levehető pánt | Igen |
| Ragasztószalag anyaga | szilikon |
| Vízálló akár | 40 méter |
| Öv színe | Fehér |
| Piaci kategória | Sportórák |
| Vízállóság | 10 atmoszféra |
| Maximális szíjhossz | 18,2 cm |
| Minimális szíjhossz | 10,8 cm |
| Szalagméret | Egy méret |
| Óratok mérete | 43 mm |
| Óratok anyaga | Üvegszállal erősített polimer (GFRP), Fém |
| Óratok színe | Ezüst |
| Méretek (Szé x Mé x Ma) | 43 × 43 × 13,8 mm |
| Wi-Fi | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | Android, iOS |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Flash memória | 32 GB |
| Billentyűzetzár | Igen |
| Érintőképernyő | Igen |
| Kijelzőtechnológia | AMOLED |
| Kijelző típusa | Digitális |
| Kijelző mérete | 33 x 33 mm |
| Kijelző felbontása | 416 x 416 képpont |
| Színes kijelző | Igen |
| Kijelző átlója | 3,3 cm (1,3"), 4,3 cm |
| Mellékelt kábelek | USB |
| Töltőbázis | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sports watches |
|---|---|
| Súly: | 0.24 kg |
| EAN vonalkód: | 753759337971 |
| GLONASS: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| Galilei: | Igen |
| SatIQ™ technológia: | Igen |
| Ajánlott tevékenység: | Séta, Vízisíelés, Búvárkodás, Baseball, Evezés, Halászat, Úszás, Doboz, Légzésgyakorlatok, Golf, Motorsport, Navigáció, Tollaslabda, Lovaglás, Fitnesz, Kerékpározás, Tábor, Idegenforgalom, Tenisz, Szörfözés, Asztalitenisz, Triatlon, Gördeszkázás, Röplabda, Pilates, Síelés, Futball, Vízi sportok, Jégkorong, Futás, Jóga, Kosárlabda |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Időzítő: | Igen |
| Ébresztőóra: | Igen |
| Intelligens értesítések: | Igen |
| Idő/távolság riasztás: | Igen |
| Elektronikus iránytű: | Igen |
| Alvásminőség: | Igen |
| Intelligens ébresztő funkció: | Igen |
| Lépésszámláló: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Többsportos módok: | Igen |
| Naptárértesítések: | Igen |
| Időjárás kijelző: | Igen |
| Stopperóra: | Igen |
| Időjárás-jelentés: | Igen |
| Naptár: | Igen |
| Aktivitáskövető: | Igen |
| Vibrációs motor: | Igen |
| Magasságmérő: | Igen |
| Feszültségfigyelő funkció: | Igen |
| Barométer: | Igen |
| Hőmérő: | Igen |
| Távoli hanglejátszás: | Igen |
| Kalóriaszámítás pulzusszám alapján: | Igen |
| Érintkező pulzusmérők: | Igen |
| Barometrikus magasságmérő: | Igen |
| Automatikus szünet (edzésszünet a sebesség alapján): | Igen |
| Zenevezérlés: | Igen |
| Megmászott emeletek száma: | Igen |
| Megtett távolság: | Igen |
| Az üzem jövőbeli fejlődésének mutatója: | Igen |
| Edzéskövetés: | Igen |
| Pulzusmérés: | Automatikusan |
| Intervallum edzés: | Igen |
| Virtuális versenyző funkció (verseny a rögzített aktivitás ellen): | Igen |
| Rezgő riasztás: | Igen |
| haladó képzés: | Igen |
| Telefon keresése funkció: | Igen |
| Hosszú ülésre figyelmeztető funkció: | Igen |
| Távoli fényképezés: | Igen |
| Elégetett kalóriák: | Igen |
| Információk a Napról és a Holdról: | Igen |
| A képzés hatásának mérése: | Igen |
| Virtuális Partner funkció (verseny a sebesség/tempó ellen): | Igen |
| Vér oxigénszint-érzékelő: | Igen |
| Pihenőidő-javaslat: | Igen |
| Futási dinamika: | Igen |
| Alacsony pulzusszám értesítés: | Igen |
| Beépített akkumulátor: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor üzemideje (GPS mód): | 28 óra |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 1,5 hét/hetek |
| Akkumulátor élettartama: | 10 nap |
| Arc: | Kerek |
| Levehető pánt: | Igen |
| Ragasztószalag anyaga: | szilikon |
| Vízálló akár: | 40 méter |
| Öv színe: | Fehér |
| Piaci kategória: | Sportórák |
| Vízállóság: | 10 atmoszféra |
| Maximális szíjhossz: | 18,2 cm |
| Minimális szíjhossz: | 10,8 cm |
| Szalagméret: | Egy méret |
| Óratok mérete: | 43 mm |
| Óratok anyaga: | Üvegszállal erősített polimer (GFRP), Fém |
| Óratok színe: | Ezüst |
| Méretek (Szé x Mé x Ma): | 43 × 43 × 13,8 mm |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Android, iOS |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Flash memória: | 32 GB |
| Billentyűzetzár: | Igen |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Kijelzőtechnológia: | AMOLED |
| Kijelző típusa: | Digitális |
| Kijelző mérete: | 33 x 33 mm |
| Kijelző felbontása: | 416 x 416 képpont |
| Színes kijelző: | Igen |
| Kijelző átlója: | 3,3 cm (1,3"), 4,3 cm |
| Mellékelt kábelek: | USB |
| Töltőbázis: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

