FARMINA N&D Quinoa Dog Skin&Coat Venison&Coconut Adult Medium&Maxi Mono - suché krmivo pro psy - 7 kg
Kód: DLPFRMKAS0026
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
FARMINA N&D Quinoa Dog Skin&Coat Venison&Coconut Adult Medium&Maxi Mono - suché krmivo pro psy - 7 kg| Účinky na zdraví | Celkový zdravotní stav |
| Typ zvířete | Pes |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Příchuť krmiva | Jelen, Kokosový ořech |
| Bezlepkový | Ano |
| Typ balení | Taška |
| Bez cukru | Ne |
| Bez sóji | Ano |
| Laktóza zdarma | Ano |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Velikost plemene | Střední a velké (11-44 kg), Velké plemeno 25 - 45 kg, Střední plemeno 10 - 25 kg |
| Forma dávkování | Pevný |
| Hmotnost | 7 kg |
| Psí plemeno | Všechna plemena středních a velkých psů |
| Specifické potřeby zvířete | Kůže a srst |
| Další funkce | Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez lepku, Monobílkoviny |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť | Zvěřina |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Řada | FARMINA N&D Quinoa |
| Sezónní nabídka | Jarní |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Hrubá vláknina | 2,8% |
| Obsah tuku | 12% |
| Bílkoviny | 23% |
| Obsažená vlhkost | 9% |
| Hrubý popel | 7,9% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 7.1 kg |
| EAN vonalkód: | 8010276041982 |
| Egészségügyi hatások: | Általános egészségi állapot |
| Állattípus: | KUTYA |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Takarmány íze: | Szarvas, Kókuszdió |
| Gluténmentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Cukormentes: | Nem |
| Szójamentes: | Igen |
| Laktózmentes: | Igen |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Fajtaméret: | Közepes és nagy (11-44 kg), Nagytestű 25 - 45 kg, Közepes testsúlyú 10-25 kg |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Súly: | 7 kg |
| Kutyafajta: | Minden közepes és nagytestű kutyafajta |
| Az állat speciális igényei: | Bőr és szőrzet |
| Egyéb jellemzők: | Csirke nélkül, Haj és bőr, Gluténmentes, Monoproteinek |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Fő íz: | Játék |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Tanács: | FARMINA N&D Quinoa |
| Szezonális ajánlat: | Tavaszi |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Nyersrost: | 2,8% |
| Zsírtartalom: | 12% |
| Fehérjék: | 23% |
| Nedvességtartalom: | 9% |
| Durva hamu: | 7,9% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

