EnerGenie EG-PDU-9F2F áramelosztó egység (PDU), 10 db C13 aljzat, 1U, 16A, C20 csatlakozó, 2 m kábel, fekete
Kód: LIPGEMPDU0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
EnerGenie EG-PDU-9F2F Napájecí rozvaděč (PDU), 10 ks zásuvek C13, 1U, 16A, zástrčka C20, kabel 2 m, černá| Délka kabelu | 2 m |
| Certifikace RoHS | Ano |
| Certifikace | CE |
| Maximální výkon | 3500 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Nominální vstupní napětí | 250 V |
| Maximální proud | 16 A |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Kapacita racku | 1U |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 800 g |
| Velikost obalu (š x h x v) | 550 x 95 x 55 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Počet zásuvek | 9 AC zásuvky / AC zásuvek |
| Typy zásuvky pro napájení ze sítě | Typ E (FR) |
| Zástrčka | FR |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 45 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 0 - 90% |
| Varování | Nepřetěžujte prodlužovací kabel větším počtem zařízení, než je doporučeno., Nepoužívejte ve vlhkém prostředí., Skladujte mimo dosah zdrojů tepla. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | PDU power strips |
|---|---|
| Súly: | 0.925 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309127196 |
| Kábelhossz: | 2 méter |
| RoHS-tanúsítvány: | Igen |
| Tanúsítvány: | CE |
| Maximális teljesítmény: | 3500 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Névleges bemeneti feszültség: | 250 V |
| Maximális áram: | 16 A |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Rackkapacitás: | 1U |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 800 g |
| Csomag mérete (sz x mé x ma): | 550 × 95 × 55 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Aljzatok száma: | 9 db AC aljzat/AC aljzat |
| Hálózati aljzatok típusai: | E típus (FR) |
| Dugó: | FR |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–45 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 0 - 90% |
| Figyelmeztetés: | Ne terhelje túl a hosszabbító kábelt az ajánlottnál több eszközzel., Ne használja párás környezetben., Hőforrásoktól távol tárolandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

