Elválasztó lemez SUNDO mikrohullámú sütőhöz
Kód: KUCSU2MTP0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Elválasztó lemez SUNDO mikrohullámú sütőhöz| Szín | Fehér |
| Kötet | 375 ml |
| Arc | Kerek |
| Partíciók száma | 3 |
| Mosogatógépben mosható | Igen |
| Mikrohullámú sütőben melegíthető | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne használja sütőben. Ne melegítse túl mikrohullámú sütőben. Tartsa tisztán őket, hogy megakadályozza a veszélyes baktériumok elszaporodását. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bowls, plates and containers |
|---|---|
| Súly: | 0.24 kg |
| EAN vonalkód: | 4250629302481 |
| Szín: | Fehér |
| Kötet: | 375 ml |
| Arc: | Kerek |
| Partíciók száma: | 3 |
| Mosogatógépben mosható: | Igen |
| Mikrohullámú sütőben melegíthető: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne használja sütőben., Ne melegítse túl a mikrohullámú sütőben., Tartsa tisztán őket, hogy megakadályozza a veszélyes baktériumok elszaporodását. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

