DELL ECS1250 Intel® Core™ i3 i3-14100 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Vékony PC Fekete
Kód: KOMDELKOP1621
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DELL ECS1250 Intel® Core™ i3 i3-14100 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Vékony PC Fekete| Processzor gyorsítótára | 12 MB |
| Processzor gyorsítótár típusa | Intelligens gyorsítótár |
| Maximális turbóteljesítmény | 110 W |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,7 GHz |
| Erőteljes magok | 4 |
| Processzor modell | i3-14100 |
| Az erős magok alapfrekvenciája | 3,5 GHz |
| Processzormagok száma | 4 |
| Alapvető processzorteljesítmény | 60 W |
| Processzorszálak száma | 8 |
| Telepített processzorok száma | 1 |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény) | 4,7 GHz |
| Processzorgeneráció | Intel Core i3-14xxx |
| Processzor gyártója | Intel |
| Processzor típusa | Intel® Core™ i3 |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség | 10, 100, 1000 Mbps |
| WLAN-vezérlő modellje | MediaTek MT7920 |
| Wi-Fi | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b, 802.11a |
| WLAN-illesztőprogram gyártója | MediaTek |
| Bluetooth | Igen |
| Antenna típusa | 2x2 |
| Kábelezési technológia | 10/100/1000Base-T(X) |
| MU-MIMO | Igen |
| Teljes tárolókapacitás | 512 GB |
| SSD teljes kapacitása | 512 GB |
| SSD-kapacitás | 512 GB |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| Telepített tárolók száma | 1 |
| SSD formátum | M.2 |
| Optikai meghajtó típusa | Nem |
| SSD interfész | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Igen |
| 80PLUS minősítés | 80+ bronz |
| Tápegység | 180 W |
| Tápegység bemeneti feszültsége | 90–264 V |
| Tápegység bemeneti frekvenciája | 47/63 Hz |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Zárnyílás | Igen |
| Szekrény típusa | Vékony PC |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 95 mm |
| Magasság | 303,5 mm |
| Mélység | 293 mm |
| Súly | 4,75 kg |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Operációs rendszer architektúra | 64 bites |
| Kipróbálható szoftver | McAfee LiveSafe 1 év, Microsoft Office próbaverzió |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| USB 2.0 portok száma | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma | 1 |
| HDMI portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 3 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| DisplayPort-verzió | 1.4 |
| Maximális belső memória | 64 GB |
| Memóriahelyek | 2 db DIMM |
| Belső memória típusa | DDR5-SDRAM |
| Belső memória | 8 GB |
| Memória adatátviteli sebesség | 4800 MT/s |
| Memóriacsatorna-támogatás | 1 csatorna |
| Memória elrendezés | 1 db 8 GB |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | Intel® UHD grafikus kártya |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel UHD Graphics 730 |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Integrált GPU gyártó | Intel |
| Hangchip | Realtek ALC3204 |
| Terméktípus | PC |
| Hangrendszer | Nagyfelbontású hang |
| Megbízható platform modul (TPM) | Igen |
| Alaplapi lapkakészlet | Intel® SoC |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója | 2.0 |
| Nem működési sokk | 105 gramm |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–80% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 65 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 95% |
| Ütés működés közben | 40 gramm |
| Nem üzemi magasság | -15,2 - 10668 méter |
| Üzemi rezgések | 0,26G |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 10–35 °C |
| Nem üzemi rezgések | 1,37G |
| Üzemeltetési magasság | -15,2 - 3048 m |
| Integrált kijelző | Nem |
| Szén-dioxid-kibocsátás, energiafogyasztás (kg CO2e) | 62 752 |
| PAIA verzió | GaBi 1. verzió, 2024 |
| Teljes szénlábnyom (kg CO2e) | 148 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, termelés (kg CO2e) | 73,26 |
| Életciklus végi szén-dioxid-kibocsátás (kg CO2e) | 2,96 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, logisztika (kg CO2e) | 9 176 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Professional computers |
|---|---|
| Súly: | 5.25 kg |
| EAN vonalkód: | 5397184998052 |
| Processzor gyorsítótára: | 12 MB |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| Maximális turbóteljesítmény: | 110 W |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,7 GHz |
| Erőteljes magok: | 4 |
| Processzor modell: | i3-14100 |
| Az erős magok alapfrekvenciája: | 3,5 GHz |
| Processzormagok száma: | 4 |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 60 W |
| Processzorszálak száma: | 8 |
| Telepített processzorok száma: | 1 |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény): | 4,7 GHz |
| Processzorgeneráció: | Intel Core i3-14xxx |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzor típusa: | Intel® Core™ i3 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10, 100, 1000 Mbps |
| WLAN-vezérlő modellje: | MediaTek MT7920 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b, 802.11a |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | MediaTek |
| Bluetooth: | Igen |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Kábelezési technológia: | 10/100/1000Base-T(X) |
| MU-MIMO: | Igen |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Telepített tárolók száma: | 1 |
| SSD formátum: | M.2 |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| NVMe: | Igen |
| 80PLUS minősítés: | 80+ bronz |
| Tápegység: | 180 W |
| Tápegység bemeneti feszültsége: | 90–264 V |
| Tápegység bemeneti frekvenciája: | 47/63 Hz |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Zárnyílás: | Igen |
| Szekrény típusa: | Vékony PC |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 95 mm |
| Magasság: | 303,5 mm |
| Mélység: | 293 mm |
| Súly: | 4,75 kg |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Operációs rendszer architektúra: | 64 bites |
| Kipróbálható szoftver: | McAfee LiveSafe 1 év, Microsoft Office próbaverzió |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| USB 2.0 portok száma: | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 3 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| Maximális belső memória: | 64 GB |
| Memóriahelyek: | 2 db DIMM |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Belső memória: | 8 GB |
| Memória adatátviteli sebesség: | 4800 MT/s |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 1 csatorna |
| Memória elrendezés: | 1 db 8 GB |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel UHD Graphics 730 |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Hangchip: | Realtek ALC3204 |
| Terméktípus: | PC |
| Hangrendszer: | Nagyfelbontású hang |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel® SoC |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Nem működési sokk: | 105 g |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–80% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 65 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 95% |
| Ütés működés közben: | 40g |
| Nem üzemi magasság: | -15,2 - 10668 méter |
| Üzemi rezgések: | 0,26G |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–35 °C |
| Nem üzemi rezgések: | 1,37G |
| Üzemeltetési magasság: | -15,2 - 3048 m |
| Integrált kijelző: | Nem |
| Szén-dioxid-kibocsátás, energiafogyasztás (kg CO2e): | 62 752 |
| PAIA verzió: | GaBi 1. verzió, 2024 |
| Teljes szénlábnyom (kg CO2e): | 148 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, termelés (kg CO2e): | 73,26 |
| Életciklus végi szén-dioxid-kibocsátás (kg CO2e): | 2,96 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, logisztika (kg CO2e): | 9 176 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

