Cyklistická přilba s odnímatelnou spodní částí LEATT Helmet MTB Enduro 2.0 V23, velikost M (55–59 cm), bílá
Kód: SIRLE1KAS0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Cyklistická přilba s odnímatelnou spodní částí LEATT Helmet MTB Enduro 2.0 V23, velikost M (55–59 cm), bílá| Typ sportovní helmy | Helma |
| Montážní spona | Ano |
| Specifické vlastnosti značky ochranného vybavení | MIPS Brain Protection System (BPS) |
| Omyvatelné vnitřní vycpávky | Ano |
| Velikost (S/M/L) | M |
| Materiál skeletu | Polykarbonát |
| Lehké | Ano |
| Počet větracích otvorů | 20 |
| Systém nastavení Tuned-fit | Ano |
| Odnímatelná bradová ochrana | Ano |
| Hmotnost | 690 g |
| Typ pohlaví | Unisex |
| Aktivita | Silniční cyklistika |
| Typ povrchu | Matný |
| Hlavní barva produktu | Bílá |
| Barva rozvinutého produktu | Hydrogen White Matt |
| Věk | Dospělý |
| Zbarvení | Jednobarevný |
| Odolný vůči vlhkosti | Ano |
| Ventilace | Ano |
| Prodyšná | Ano |
| Specifické vlastnosti | speciální přihrádka na sluneční brýle, která zabraňuje šíření pachů |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Helmets |
|---|---|
| Súly: | 1.1 kg |
| EAN vonalkód: | 6009554002946 |
| Typ sportovní helmy: | Helma |
| Montážní spona: | Ano |
| Specifické vlastnosti značky ochranného vybavení: | MIPS Brain Protection System (BPS) |
| Omyvatelné vnitřní vycpávky: | Ano |
| Velikost (S/M/L): | M |
| Materiál skeletu: | Polykarbonát |
| Lehké: | Ano |
| Počet větracích otvorů: | 20 |
| Systém nastavení Tuned-fit: | Ano |
| Odnímatelná bradová ochrana: | Ano |
| Hmotnost: | 690 g |
| Typ pohlaví: | Unisex |
| Aktivita: | Silniční cyklistika |
| Typ povrchu: | Matný |
| Hlavní barva produktu: | Bílá |
| Barva rozvinutého produktu: | Hydrogen White Matt |
| Věk: | Dospělý |
| Zbarvení: | Jednobarevný |
| Odolný vůči vlhkosti: | Ano |
| Ventilace: | Ano |
| Prodyšná: | Ano |
| Specifické vlastnosti: | speciální přihrádka na sluneční brýle, která zabraňuje šíření pachů |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

