Cardo Packtalk Neo Duo motoros interkom, 2 csatorna, 1600 m, fekete
Kód: AKGCA3SBL0034
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Cardo Packtalk Neo Duo motoros interkom, 2 csatorna, 1600 m, fekete| Szín | Fekete |
| Védő funkciók | Vízálló |
| Magasság | 46 mm |
| Hossz | 84 mm |
| Szélesség | 23 mm |
| Súly | 47 g |
| USB-port | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 55°C |
| Bluetooth-verzió | 5.2 |
| Maximális hatósugár | 1600 méter |
| Csatornák száma | 2 csatorna/csatorna |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Firmware frissítési lehetőség | Igen |
| FM-rádió | Igen |
| Töltési idő | 2 óra |
| Készenléti idő | 10 nap |
| Beszélgetési idő | 13 óra |
| Darabszám csomagonként | 2 darab |
| Mellékelt kábelek | USB |
| Figyelmeztetés | Ne használja hő vagy láng közelében. Rendszeresen ellenőrizze az elem állapotát a szivárgás elkerülése érdekében. Gyermekektől elzárva tartandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bluetooth headsets |
|---|---|
| Súly: | 0.66 kg |
| EAN vonalkód: | 828831843906 |
| Szín: | Fekete |
| Védő funkciók: | Vízálló |
| Magasság: | 46 mm |
| Hossz: | 84 mm |
| Szélesség: | 23 mm |
| Súly: | 47 g |
| USB-port: | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 55°C |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| Maximális hatósugár: | 1600 méter |
| Csatornák száma: | 2 csatorna/csatorna |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Firmware frissítési lehetőség: | Igen |
| FM-rádió: | Igen |
| Töltési idő: | 2 óra |
| Készenléti idő: | 10 nap |
| Beszélgetési idő: | 13 óra |
| Darabszám csomagonként: | 2 darab |
| Mellékelt kábelek: | USB |
| Figyelmeztetés: | Ne használja hő- vagy lángforrások közelében., Rendszeresen ellenőrizze az akkumulátor állapotát a szivárgás elkerülése érdekében., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

