Cardo FRC2X003 motoros intercom 2 csatorna 800 m fekete
Kód: AKGCA3SBL0046
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Cardo FRC2X003 interkom pro motorky 2 kanály/kanálů 800 m Černá| Barva | Černá |
| Certifikace | CE IC / FCC BT SIG TELEC UKCA |
| Šířka | 78 mm |
| Výška | 48 mm |
| Hmotnost | 37 g |
| Hloubka | 20 mm |
| Počet kanálů | 2 kanály/kanálů |
| Maximální dosah | 800 m |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| FM rádio | Ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -20 - 55 °C |
| Výdrž v pohotovostním režimu | 10 dny |
| Doba hovoru | 13 h |
| Doba nabíjení | 2 h |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Návod na použití | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bluetooth headsets |
|---|---|
| Súly: | 0.41 kg |
| EAN vonalkód: | 828831843029 |
| Szín: | Fekete |
| Tanúsítvány: | CE IC / FCC BT SIG TELEC UKCA |
| Szélesség: | 78 mm |
| Magasság: | 48 mm |
| Súly: | 37 g |
| Mélység: | 20 mm |
| Csatornák száma: | 2 csatorna/csatorna |
| Maximális hatósugár: | 800 méter |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| FM-rádió: | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 55°C |
| Készenléti idő: | 10 nap |
| Beszélgetési idő: | 13 óra |
| Töltési idő: | 2 óra |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Használati utasítás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

