CALIBRA Veterinary Diets Dog Ultra-Hypoallergenic Insect - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPCIBKAS0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
CALIBRA Veterinary Diets Dog Ultra-Hypoallergenic Insect - suché krmivo pro psy - 12kg| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Bezlepkový | Ano |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Další funkce | Vlasy a kůže, Bez lepku, Gastrointestinální problémy |
| Kategorie produktu | Veterinární krmivo |
| Hlavní příchuť | Hmyz |
| Typ balení | Taška |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Řada | CALIBRA Veterinary Diets |
| Bez cukru | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Kůže a srst, Zlepšení zdraví pokožky, Potravinová alergie |
| Hmotnost | 12 kg |
| Varování | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Hrubý popel | 5,5% |
| Bílkoviny | 23% |
| Obsah tuku | 14% |
| Obsažená vlhkost | 10% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.57 kg |
| EAN vonalkód: | 8594062089964 |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Bezlepkový: | Ano |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Další funkce: | Vlasy a kůže, Bez lepku, Gastrointestinální problémy |
| Kategorie produktu: | Veterinární krmivo |
| Hlavní příchuť: | Hmyz |
| Typ balení: | Taška |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Řada: | CALIBRA Veterinary Diets |
| Bez cukru: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Kůže a srst, Zlepšení zdraví pokožky, Potravinová alergie |
| Hmotnost: | 12 kg |
| Varování: | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Hrubý popel: | 5,5% |
| Bílkoviny: | 23% |
| Obsah tuku: | 14% |
| Obsažená vlhkost: | 10% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

