Berghaus Vaskye férfi hibrid kabát kapucnival L-es méret barna
Kód: OSIBRHKUR0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Berghaus Vaskye férfi hibrid kabát kapucnival L-es méret barna| Zárás típusa | Cipzár |
| Kor | Minden |
| Zsebtípus | Varrott zseb, Belső zseb |
| Nem típusa | Férfiak |
| A rögzítés helye | Elülső |
| Zseb | Igen |
| Zsebek száma | 2 zseb |
| Szélálló | Igen |
| Kabát/dzseki típus | Kabát |
| Legjobb felhasználás | Kerékpározás, Életmód, Tenisz, Edzés |
| Külső zsebek | Oldalsó zseb |
| Zseb elhelyezkedése | Belső/külső |
| Zsebzárás típusa | Cipzár |
| Csuklyás | Igen |
| Fő termék színe | Barna |
| Méret (S/M/L) | L |
| Ruházat hossza | Közepes |
| Súly | 1 kg |
| Akkumulátor | Igen |
| Anyag | Poliészter |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Jackets |
|---|---|
| Súly: | 0.46 kg |
| EAN vonalkód: | 5054773995044 |
| Zárás típusa: | Cipzár |
| Kor: | Minden |
| Zsebtípus: | Varrott zseb, Süllyesztett zseb |
| Nem típusa: | Férfiak |
| A rögzítés helye: | Elülső |
| Zseb: | Igen |
| Zsebek száma: | 2 zseb |
| Szélálló: | Igen |
| Kabát/dzseki típus: | Kabát |
| Legjobb felhasználás: | Kerékpározás, Életmód, Tenisz, Edzés |
| Külső zsebek: | Oldalsó zseb |
| Zseb elhelyezkedése: | Belső/külső |
| Zsebzárás típusa: | Cipzár |
| Csuklyás: | Igen |
| Fő termék színe: | Barna |
| Méret (S/M/L): | L |
| Ruházat hossza: | Közepes |
| Súly: | 1 kg |
| Akkumulátor: | Igen |
| Anyag: | Poliészter |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

