Berghaus Ridge-Seeker GTX kabát membránnal XL-es méret
Kód: OSIBRHKUR0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Berghaus Ridge-Seeker GTX kabát membránnal XL-es méret| Legjobb felhasználás | Kerékpározás, Freeride, Túrázás, Életmód, Hegymászás, Futás, Síelés |
| Külső zsebek | Oldalsó zseb, Elülső zseb |
| Kabát/dzseki stílus | Meleg mellény |
| Kabát/dzseki típus | Kabát |
| Méret (S/M/L) | XL |
| Zseb elhelyezkedése | Belső/külső |
| Zsebtípus | Varrott zseb |
| Kor | Minden |
| Szélálló | Igen |
| Nem típusa | Férfiak |
| Zsebzárás típusa | Cipzár |
| A rögzítés helye | Elülső |
| Külső zsebek száma | 3 |
| Zseb | Igen |
| Zsebek száma | 6 zseb |
| Csuklyás | Igen |
| Belső zsebek száma | 3 |
| Fő termék színe | Zöld, Barna |
| Zárás típusa | Cipzár |
| Ruházat hossza | Közepes |
| Súly | 1 kg |
| Csomag magassága | 150 mm |
| Csomag szélessége | 300 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,1 kg |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Csomagolási mélység | 150 mm |
| Akkumulátor | Igen |
| Akkumulátorcellák száma | 1 |
| Akkumulátor kapacitása | 38,48 Wh |
| Akkumulátor töltöttségi szintjének jelzője | Igen |
| Akkumulátor súlya | 100 g |
| Akkumulátor | Igen |
| Anyag | Nejlon, Poliészter |
| Töltőanyag | Szintetikus |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Jackets |
|---|---|
| Súly: | 0.58 kg |
| EAN vonalkód: | 5054773999691 |
| Legjobb felhasználás: | Kerékpározás, Freeride, Túrázás, Életmód, Hegymászás, Futás, Síelés |
| Külső zsebek: | Oldalsó zseb, Elülső zseb |
| Kabát/dzseki stílus: | Meleg mellény |
| Kabát/dzseki típus: | Kabát |
| Méret (S/M/L): | XL |
| Zseb elhelyezkedése: | Belső/külső |
| Zsebtípus: | Varrott zseb |
| Kor: | Minden |
| Szélálló: | Igen |
| Nem típusa: | Férfiak |
| Zsebzárás típusa: | Cipzár |
| A rögzítés helye: | Elülső |
| Külső zsebek száma: | 3 |
| Zseb: | Igen |
| Zsebek száma: | 6 zseb |
| Csuklyás: | Igen |
| Belső zsebek száma: | 3 |
| Fő termék színe: | Zöld, Barna |
| Zárás típusa: | Cipzár |
| Ruházat hossza: | Közepes |
| Súly: | 1 kg |
| Csomag magassága: | 150 mm |
| Csomag szélessége: | 300 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,1 kg |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csomagolási mélység: | 150 mm |
| Akkumulátor: | Igen |
| Akkumulátorcellák száma: | 1 |
| Akkumulátor kapacitása: | 38,48 Wh |
| Akkumulátor töltöttségi szintjének jelzője: | Igen |
| Akkumulátor súlya: | 100 g |
| Anyag: | Nejlon, Poliészter |
| Töltőanyag: | Szintetikus |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

