Berghaus Ridge-Seeker GTX bunda s membránou velikost L
Kód: OSIBRHKUR0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Berghaus Ridge-Seeker GTX bunda s membránou velikost L| Externí kapsy | Postranní kapsa, Přední kapsa |
| Nejlepší použití | Jízda na kole, Freeride, Turistika, Životní styl, Horolezectví, Běhání, Lyžování |
| Typ kapsy | Sešitá kapsa |
| Velikost (S/M/L) | L |
| Typ pohlaví | Muži |
| Hlavní barva produktu | Zelená, Hnědá |
| Umístění zapínání | Čelní |
| Počet vnitřních kapes | 3 |
| S kapucí | Ano |
| Větruodolný | Ano |
| Věk | Všechny |
| Počet kapes | 6 kapsy/kapes |
| Styl kabátu/bundy | Teplá vesta |
| Počet vnějších kapes | 3 |
| Typ zapínání kapsy | Zip |
| Typ kabátu/bundy | Bunda |
| Kapsa | Ano |
| Umístění kapsy | Vnitřní/vnější |
| Typ uzávěru | Zip |
| Délka oděvu | Střední |
| Hmotnost | 1 kg |
| Hloubka balení | 150 mm |
| Výška balení | 150 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,1 kg |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Šířka balení | 300 mm |
| Akumulátor | Ano |
| Počet článků baterie | 1 |
| Kapacita baterie | 38,48 Wh |
| Hmotnost baterie | 100 g |
| Ukazatel úrovně baterie | Ano |
| Baterie | Ano |
| Materiál | Nylon, Polyester |
| Materiál výplně | Syntetický |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Jackets |
|---|---|
| Súly: | 0.575 kg |
| EAN vonalkód: | 5054773999660 |
| Externí kapsy: | Postranní kapsa, Přední kapsa |
| Nejlepší použití: | Jízda na kole, Freeride, Turistika, Životní styl, Horolezectví, Běhání, Lyžování |
| Typ kapsy: | Sešitá kapsa |
| Velikost (S/M/L): | L |
| Typ pohlaví: | Muži |
| Hlavní barva produktu: | Zelená, Hnědá |
| Umístění zapínání: | Čelní |
| Počet vnitřních kapes: | 3 |
| S kapucí: | Ano |
| Větruodolný: | Ano |
| Věk: | Všechny |
| Počet kapes: | 6 kapsy/kapes |
| Styl kabátu/bundy: | Teplá vesta |
| Počet vnějších kapes: | 3 |
| Typ zapínání kapsy: | Zip |
| Typ kabátu/bundy: | Bunda |
| Kapsa: | Ano |
| Umístění kapsy: | Vnitřní/vnější |
| Typ uzávěru: | Zip |
| Délka oděvu: | Střední |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Hloubka balení: | 150 mm |
| Výška balení: | 150 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 1,1 kg |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Šířka balení: | 300 mm |
| Akumulátor: | Ano |
| Počet článků baterie: | 1 |
| Kapacita baterie: | 38,48 Wh |
| Hmotnost baterie: | 100 g |
| Ukazatel úrovně baterie: | Ano |
| Baterie: | Ano |
| Materiál: | Nylon, Polyester |
| Materiál výplně: | Syntetický |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

