BERGHAUS Hillwalker Gore-Tex InterActive kabát - női kabát, M-es méret (fekete)
Kód: OSIBRHKUR0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
BERGHAUS Hillwalker Gore-Tex InterActive kabát - női kabát, M-es méret (fekete)| Legjobb felhasználás | Idegenforgalom |
| Kabát/dzseki típus | Kabát |
| Fő termék színe | Fekete |
| Csuklyás | Igen |
| Kor | Felnőttek |
| A rögzítés helye | Elülső |
| Zárás típusa | Cipzár |
| Nem típusa | Nők |
| Ruházat hossza | Közepes |
| Víznyomással szembeni ellenállás | Igen |
| Méret (S/M/L) | M |
| Súly | 230 g |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Anyag | GORE-TEX 2L |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Jackets |
|---|---|
| Súly: | 0.564 kg |
| EAN vonalkód: | 5052071963185 |
| Legjobb felhasználás: | Idegenforgalom |
| Kabát/dzseki típus: | Kabát |
| Fő termék színe: | Fekete |
| Csuklyás: | Igen |
| Kor: | Felnőttek |
| A rögzítés helye: | Elülső |
| Zárás típusa: | Cipzár |
| Nem típusa: | Nők |
| Ruházat hossza: | Közepes |
| Víznyomással szembeni ellenállás: | Igen |
| Méret (S/M/L): | M |
| Súly: | 230 g |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Anyag: | GORE-TEX 2L |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

