Asrock A620AM-HVS AMD A620A Zásuvka AM5 Micro ATX
Kód: PLYASRAM50064
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Asrock A620AM-HVS AMD A620A Zásuvka AM5 Micro ATX| Patice procesoru | Zásuvka AM5 |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Podporované patice procesorů | Zásuvka AM5 |
| Kompatibilní procesory | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Typ rozhraní Ethernetu | Gigabit Ethernet, Fast Ethernet |
| Řadič LAN | Realtek RTL8111H |
| Wi-Fi | Ne |
| Čipset základní desky | AMD A620A |
| Barva | Černá |
| Typ základní desky | Micro ATX |
| Zvukový čip | Realtek ALC897 |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanály/kanálů |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Řada čipsetu základní desky | AMD |
| Šířka | 244 mm |
| Hloubka | 229 mm |
| Certifikáty shody | Federální komunikační komise (FCC), CE |
| Maximální vnitřní paměť | 128 GB |
| Podporované typy paměti | DDR5-SDRAM |
| Podporovaná rychlost taktování paměti (max.) | 6800 MHz |
| Bez vyrovnávací paměti | Ano |
| Počet paměťových slotů | 2 |
| Typ paměťových slotů | DIMM |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Kompatibilita s ECC | Non-ECC |
| HDCP | Ano |
| Podpora HDR | Ano |
| Maximální rozlišení | 3840 x 2160 px |
| Verze HDCP | 2.3 |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| Dodávané kabely | SATA |
| Včetně šroubů | Ano |
| Počet slotů M.2 (M) | 1 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
| 1. nejvyšší generace PCI Express M.2 | 4.0 |
| 1. největší velikost klíče M.2 | 2280 |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 4 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | PCI Express 3.0, PCI Express 4.0, SATA III |
| Úrovně RAID | 1, 0, 10 |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Podpora RAID | Ano |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Konektor ventilátoru procesoru | Ano |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Počet konektorů pro ventilátory | 3 |
| 12V napájecí konektor | Ano |
| Konektory USB 2.0 | 2 |
| Audiokonektor na předním panelu | Ano |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Počet konektorů SATA III | 2 |
| Pin konektor pro RGB LED | Ano |
| Počet RGB LED konektorů | 1 |
| Počet konektorů ventilátoru CPU | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 3 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| Konektor USB | USB Typ-A |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet VGA portů | 1 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Počet portů USB 2.0 | 4 |
| Line-in | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 4 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| Súly: | 1 kg |
| EAN vonalkód: | 4711581490802 |
| Processzorfoglalat: | AM5 foglalat |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Támogatott processzorfoglalatok: | AM5 foglalat |
| Kompatibilis processzorok: | AMD Ryzen 7000 sorozat, AMD Ryzen 8000 sorozat, AMD Ryzen 9000 sorozat |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet interfész típusa: | Gigabites Ethernet, Gyors Ethernet |
| LAN-vezérlő: | Realtek RTL8111H |
| Wi-Fi: | Nem |
| Alaplapi lapkakészlet: | AMD A620A |
| Szín: | Fekete |
| Alaplap típusa: | Mikro ATX |
| Hangchip: | Realtek ALC897 |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Alaplap chipset sorozat: | AMD |
| Szélesség: | 244 mm |
| Mélység: | 229 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CE |
| Maximális belső memória: | 128 GB |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Támogatott memória órajel (max.): | 6800 MHz |
| Nincs pufferelés: | Igen |
| Memóriahelyek száma: | 2 |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| ECC kompatibilitás: | Nem ECC |
| HDCP: | Igen |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Maximális felbontás: | 3840 x 2160 képpont |
| HDCP verzió: | 2.3 |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Mellékelt kábelek: | SATA |
| Csavarokkal együtt: | Igen |
| M.2 foglalatok száma (M): | 1 |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció): | 1 |
| PCI Express x1 bővítőhelyek (3.x generáció): | 2 |
| 1. legmagasabb generációs PCI Express M.2: | 4.0 |
| 1. legnagyobb M.2 kulcsméret: | 2280 |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 4 |
| Támogatott tárolási interfészek: | |
| RAID-szintek: | 1, 0, 10 |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| RAID-támogatás: | Igen |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 2 |
| Ventilátorcsatlakozók száma: | 3 |
| 12 V-os tápcsatlakozó: | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók: | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| SATA III csatlakozók száma: | 2 |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó: | Igen |
| RGB LED csatlakozók száma: | 1 |
| CPU ventilátor csatlakozók száma: | 1 |
| Fejhallgató kimenetek: | 3 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| USB-csatlakozó: | USB A-típusú |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| VGA portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| USB 2.0 portok száma: | 4 |
| Vonalbemenet: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 4 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

