Asrock A520M-HDV Socket AM4 Micro ATX
Kód: PLYASRAM40056
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Asrock A520M-HDV Socket AM4 Micro ATX| Výrobce procesoru | AMD |
| Kompatibilní procesory | 3rd Generation AMD Ryzen™ 7, 3rd Generation AMD Ryzen 5, 3rd Generation AMD Ryzen™ 9, 3rd Generation AMD Ryzen™ 3 |
| Patice procesoru | Socket AM4 |
| Wi-Fi | Ne |
| Typ rozhraní Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Wake-on-LAN ready | Ano |
| Řadič LAN | Realtek RTL8111H |
| Řada čipsetu základní desky | AMD |
| Typ základní desky | Micro ATX |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanály/kanálů |
| Šířka | 230 mm |
| Hloubka | 201 mm |
| Maximální vnitřní paměť | 64 GB |
| Podporované typy paměti | DDR4-SDRAM |
| Počet paměťových slotů | 2 |
| Podporované frekvence paměti | 4266, 4466, 3866, 4533 MHz, 4400 MHz, 4333, 2400, 2933, 3200, 3733, 2133, 2666, 4200, 4000, 4500, 3600, 3466, 3800, 4133 |
| Typ paměťových slotů | DIMM |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Bez vyrovnávací paměti | Ano |
| Grafická karta | Radeon Vega |
| Rodina grafické karty | AMD |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| Počet podporovaných pevných disků | 5 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, Serial ATA III |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Počet konektorů pro ventilátory | 2 |
| Konektory USB 2.0 | 2 |
| Audiokonektor na předním panelu | Ano |
| Počet COM konektorů | 1 |
| Konektor ventilátoru procesoru | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 4 |
| Počet portů PS/2 | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet VGA portů | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-AM4 |
|---|---|
| Súly: | 0.78 kg |
| EAN vonalkód: | 4710483932267 |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Kompatibilis processzorok: | 3. generációs AMD Ryzen™ 7, 3. generációs AMD Ryzen 5, 3. generációs AMD Ryzen™ 9, 3. generációs AMD Ryzen™ 3 |
| Processzorfoglalat: | AM4 foglalat |
| Wi-Fi: | Nem |
| Ethernet interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wake-on-LAN-ra kész: | Igen |
| LAN-vezérlő: | Realtek RTL8111H |
| Alaplap chipset sorozat: | AMD |
| Alaplap típusa: | Mikro ATX |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Szélesség: | 230 mm |
| Mélység: | 201 mm |
| Maximális belső memória: | 64 GB |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR4-SDRAM |
| Memóriahelyek száma: | 2 |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 4266, 4466, 3866, 4533 MHz, 4400 MHz, 4333, 2400, 2933, 3200, 3733, 2133, 2666, 4200, 4000, 4500, 3600, 3466, 3800, 4133 |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Nincs pufferelés: | Igen |
| Grafikus kártya: | Radeon Vega |
| Grafikus kártyacsalád: | AMD |
| PCI Express x16 foglalatok (3.x generáció): | 1 |
| PCI Express x1 bővítőhelyek (3.x generáció): | 1 |
| Támogatott merevlemezek száma: | 5 |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, soros ATA III |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 1 |
| Ventilátorcsatlakozók száma: | 2 |
| USB 2.0 csatlakozók: | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| COM csatlakozók száma: | 1 |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 4 |
| PS/2 portok száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| VGA portok száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

