ART RAMT AR-35 TV-tartó konzol 165,1 cm (65") Fekete
Kód: TVAARRUCH0071
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ART RAMT AR-35 TV-tartó konzol 165,1 cm (65") Fekete| Szín | Fekete |
| Szerelőkészlet | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Forgási szög | 120° |
| Magasságállítás | Igen |
| Távolság a faltól (max.) | 37 cm |
| Magasságállítás típusa | Kézikönyv |
| Magasságállítási tartomány | -15 - 15 mm |
| Távolság a faltól (perc) | 7 cm |
| Forgó | Igen |
| Minimális képernyőméret | 50,8 cm (20") |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.) | 400 x 400 mm |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum) | 200 x 200 mm |
| Maximális teherbírás | 35 kg |
| Támogatott kijelzők száma | 1 |
| Panelre szerelhető interfész | 200x200, 400x300, 400x400, 300x300, 300x200 |
| Maximális képernyőméret | 165,1 cm (65") |
| Rögzítési módszer | Fal |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| Súly: | 4.11 kg |
| EAN vonalkód: | 5902115409837 |
| Szín: | Fekete |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Forgási szög: | 120° |
| Magasságállítás: | Igen |
| Távolság a faltól (max.): | 37 cm |
| Magasságállítás típusa: | Kézikönyv |
| Magasságállítási tartomány: | -15 - 15 mm |
| Távolság a faltól (perc): | 7 cm |
| Forgó: | Igen |
| Minimális képernyőméret: | 50,8 cm (20") |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.): | 400 x 400 mm |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum): | 200 x 200 mm |
| Maximális teherbírás: | 35 kg |
| Támogatott kijelzők száma: | 1 |
| Panelre szerelhető interfész: | 200 x 200, 400x300, 400x400, 300x300, 300x200 |
| Maximális képernyőméret: | 165,1 cm (65") |
| Rögzítési módszer: | Fal |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

