ART AR-70 Držák na TV 139,7 cm (55") Černá
Kód: RTVARRULP0032
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ART AR-70 Držák na TV 139,7 cm (55") Černá| Základní materiál | Kov |
| Barva | Černá |
| Maximální velikost obrazovky | 139,7 cm (55") |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 300 x 300, 300 x 200 |
| Maximální nosnost | 45 kg |
| Minimální velikost obrazovky | 58,4 cm (23") |
| Počet podporovaných displejů | 1 |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 400 x 400 mm |
| Způsob uchycení | Zeď |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min) | 200 x 200 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| Súly: | 5.2 kg |
| EAN vonalkód: | 5901812019790 |
| Základní materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Maximální velikost obrazovky: | 139,7 cm (55") |
| Rozhraní upevnění panelu: | 200 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 300 x 300, 300 x 200 |
| Maximální nosnost: | 45 kg |
| Minimální velikost obrazovky: | 58,4 cm (23") |
| Počet podporovaných displejů: | 1 |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max): | 400 x 400 mm |
| Způsob uchycení: | Zeď |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min): | 200 x 200 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

