ARQUIVET Fresh Senior & Light Krůtí a Ryba - poloměkké krmivo pro psy - 10 kg
Kód: DLPARQKAS0020
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ARQUIVET Fresh Senior & Light Krůtí a Ryba - poloměkké krmivo pro psy - 10 kg| Bezlepkový | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Další funkce | Bez lepku, Nadváha, Podpora trávení, Budování svalů, Bez obilovin, Přecitlivělost na potraviny, Pro seniory |
| Specifické potřeby zvířete | Potravinová alergie, Sklon k nadváze |
| Stáří zvířete | Senior |
| Bez sóji | Ano |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost | 10 kg |
| Hlavní příchuť | Krocan |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Typ balení | Taška |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Sezónní nabídka | Jarní |
| Varování | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Obsah tuku | 10% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Hrubý popel | 7% |
| Bílkoviny | 26% |
| Obsažená vlhkost | 20% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 10.5 kg |
| EAN vonalkód: | 8435117893986 |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Další funkce: | Bez lepku, Nadváha, Podpora trávení, Budování svalů, Bez obilovin, Přecitlivělost na potraviny, Pro seniory |
| Specifické potřeby zvířete: | Potravinová alergie, Sklon k nadváze |
| Stáří zvířete: | Senior |
| Bez sóji: | Ano |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Hlavní příchuť: | Krocan |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Typ balení: | Taška |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Sezónní nabídka: | Jarní |
| Varování: | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Obsah tuku: | 10% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Hrubý popel: | 7% |
| Bílkoviny: | 26% |
| Obsažená vlhkost: | 20% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

