ARQUIVET Fresh Ocean Fish - suché krmivo pro psy - 2,5 kg
Kód: DLPARQKAS0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ARQUIVET Fresh Ocean Fish - suché krmivo pro psy - 2,5 kg| Příchuť krmiva | Na ryby |
| Kategorie produktu | Suché krmivo, Polovlhká karma |
| Velikost plemene | Střední plemeno 10 - 25 kg, Všechny velikosti (2 - 80 kg), Velké plemeno 25 - 45 kg, Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Laktóza zdarma | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Specifické potřeby zvířete | Žádné specifické potřeby |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Bez lepku |
| Typ zvířete | Pes |
| Bezlepkový | Ano |
| Hlavní příchuť | Ryby |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Bez cukru | Ano |
| Typ balení | Taška |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Účinky na zdraví | Celkový zdravotní stav |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Hrubý popel | 6% |
| Obsah tuku | 17% |
| Bílkoviny | 27% |
| Obsažená vlhkost | 20% |
| Hrubá vláknina | 1,5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.6 kg |
| EAN vonalkód: | 8435117891043 |
| Příchuť krmiva: | Na ryby |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo, Polovlhká karma |
| Velikost plemene: | Střední plemeno 10 - 25 kg, Všechny velikosti (2 - 80 kg), Velké plemeno 25 - 45 kg, Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Laktóza zdarma: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Hmotnost: | 2,5 kg |
| Specifické potřeby zvířete: | Žádné specifické potřeby |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav, Bez lepku |
| Typ zvířete: | Pes |
| Bezlepkový: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Ryby |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Bez cukru: | Ano |
| Typ balení: | Taška |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Účinky na zdraví: | Celkový zdravotní stav |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Hrubý popel: | 6% |
| Obsah tuku: | 17% |
| Bílkoviny: | 27% |
| Obsažená vlhkost: | 20% |
| Hrubá vláknina: | 1,5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

