Apple TV 4K Fekete, Ezüst 4K Ultra HD 64 GB Wi-Fi
Kód: MULAPPMUL0174
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Apple TV 4K Fekete, Ezüst 4K Ultra HD 64 GB Wi-Fi| Processzor modell | A15 |
| Processzor gyártója | Alma |
| Belső tárolókapacitás | 64 GB |
| Integrált kártyaolvasó | Nem |
| Súly | 208 g |
| Magasság | 31 mm |
| Mélység | 93 mm |
| Szélesség | 93 mm |
| Médialejátszás | H.264, HEVC, M4V, MPEG4, AVC, MP4 |
| Támogatott képformátumok | TIFF, GIF, JPEG, HEIF |
| Támogatott hangfájl-formátumok | EAC3, FLAC, WAV, HE-AAC, AC3, MP3, MP3 VBR, AAC, AIFF |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| Bluetooth-verzió | 5.0 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Nem |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| HDMI | Igen |
| Szín | Ezüst, Fekete |
| HD felbontás típusa | 4K Ultra HD |
| Megjelenítési formátum | 2160p |
| Frissítési gyakoriság | 60 képkocka/másodperc |
| Távirányító | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Media players |
|---|---|
| Súly: | 0.52 kg |
| EAN vonalkód: | 194253097600 |
| Processzor modell: | A15 |
| Processzor gyártója: | Alma |
| Belső tárolókapacitás: | 64 GB |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| Súly: | 208 g |
| Magasság: | 31 mm |
| Mélység: | 93 mm |
| Szélesség: | 93 mm |
| Médialejátszás: | H.264, HEVC, M4V, MPEG4, AVC, MP4 |
| Támogatott képformátumok: | TIFF, GIF-ek, JPEG, HEIF |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | EAC3, FLAC, WAV, HE-AAC, AC3, MP3, MP3 VBR, AAC, AIFF |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| Bluetooth-verzió: | 5.0 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| HDMI: | Igen |
| Szín: | Ezüst, Fekete |
| HD felbontás típusa: | 4K Ultra HD |
| Megjelenítési formátum: | 2160p |
| Frissítési gyakoriság: | 60 képkocka/másodperc |
| Távirányító: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

