Apple TV 4K Fekete, Ezüst 4K Ultra HD 128 GB Wi-Fi Ethernet-kapcsolat
Kód: MULAPPMUL0175
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Apple TV 4K Fekete, Ezüst 4K Ultra HD 128 GB Wi-Fi Ethernet-kapcsolat| Processzor gyártója | Alma |
| Processzor modell | A15 |
| Belső tárolókapacitás | 128 GB |
| Integrált kártyaolvasó | Nem |
| Súly | 214 g |
| Magasság | 31 mm |
| Szélesség | 93 mm |
| Mélység | 93 mm |
| Támogatott hangfájl-formátumok | FLAC, MP3, WAV, VBR MP3, HE-AAC, AC3, EAC3, AAC, AIFF |
| Támogatott képformátumok | GIF, JPEG, TIFF, HEIF |
| Médialejátszás | MPEG4, HEVC, H.264, M4V, AVC, MP4 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| Bluetooth-verzió | 5.0 |
| HDMI | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség | 100, 1000 Mbps, 10 |
| HD felbontás típusa | 4K Ultra HD |
| Szín | Fekete, ezüst |
| Frissítési gyakoriság | 60 képkocka/másodperc |
| Megjelenítési formátum | 2160p |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Media players |
|---|---|
| Súly: | 0.54 kg |
| EAN vonalkód: | 194253097280 |
| Processzor gyártója: | Alma |
| Processzor modell: | A15 |
| Belső tárolókapacitás: | 128 GB |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| Súly: | 214 g |
| Magasság: | 31 mm |
| Szélesség: | 93 mm |
| Mélység: | 93 mm |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | FLAC, MP3, WAV, MP3 VBR, HE-AAC, AC3, EAC3, AAC, AIFF |
| Támogatott képformátumok: | GIF-ek, JPEG, TIFF, HEIF |
| Médialejátszás: | MPEG4, HEVC, H.264, M4V, AVC, MP4 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| Bluetooth-verzió: | 5.0 |
| HDMI: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 1000 Mbps, 10 |
| HD felbontás típusa: | 4K Ultra HD |
| Szín: | Fekete, Ezüst |
| Frissítési gyakoriság: | 60 képkocka/másodperc |
| Megjelenítési formátum: | 2160p |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

