Apple iPad Pro 5G Apple M LTE-TDD és LTE-FDD 512 GB 27,9 cm (11") 12 GB Wi-Fi 7 (802.11be) iPadOS 26 fekete
Kód: TABAPPTZI0542
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Apple iPad Pro 5G Apple M LTE-TDD és LTE-FDD 512 GB 27,9 cm (11") 12 GB Wi-Fi 7 (802.11be) iPadOS 26 fekete| Hatékony magok | 6 |
| Processzorgeneráció | Apple iPhone 5. generáció |
| Erőteljes magok | 3 |
| A processzor által támogatott maximális sávszélesség | 153 GB/s |
| Processzor típusa | Apple M |
| Processzormagok száma | 9 |
| Processzor gyártója | Alma |
| Processzor modell | M5 |
| NFC | Nem |
| Mobil hálózati kapcsolat | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| 4G szabványok | LTE-TDD és LTE-FDD |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió | 6.0 |
| SIM-kártya típusa | eSIM |
| 3G szabványok | DC-HSDPA, HSPA, UMTS, HSPA+ |
| 5G szabvány | NR |
| AirPlay | Igen |
| Mobilhálózat-generáció | 5G |
| Belső tárolókapacitás | 512 GB |
| Adathordozó | Vaku |
| Integrált kártyaolvasó | Nem |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.) | 60 W |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| USB tápellátás | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc) | 15 W |
| Eszköztípus | Mobil tablet |
| Szín neve | Űrfekete |
| Formátum | Tabletta |
| Szín | Fekete |
| Mikrofon módok | Hangizoláció, széles spektrum |
| Beépített hangszórók száma | 4 |
| Mikrofonok száma | 4 |
| Dolby technológia | Dolby Digital, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus |
| Súly csomagolással együtt | 750 g |
| Csomagolási mélység | 188 mm |
| Szélesség | 177,5 mm |
| Súly | 446 g |
| Csomag szélessége | 262 mm |
| Mélység | 249,7 mm |
| Csomag magassága | 32,1 mm |
| Magasság | 5,3 mm |
| Jelszóvédelem | Igen |
| Arcfelismerés | Igen |
| Biztosított operációs rendszer | iPadOS 26 |
| Apple Intelligencia | Igen |
| Platform | iPadOS |
| Virtuális asszisztens | Apple Siri |
| Mellékelt szoftverek | Apple Store; App Store; Könyvek; Számológép; Naptár; Kamera; Klipek; Óra; Névjegyek; FaceTime; Fájlok; Keress meg; Freeform; Játékok; GarageBand; Egészség; Otthon; iMovie; Meghívók; iTunes Store; Napló; Keynotes; Nagyító; Mail; Térképek; Mérés; Üzenetek; Zene; Hírek; Jegyzetfüzet; Számok; Oldalak; Jelszavak; Telefon; Photo Booth; Fényképek; Podcastok; Előnézet; Emlékeztetők; Safari; Beállítások; Gyorsbillentyűk; Részvények; Támogatás; Swift Playgrounds; Tippek; Fordítás; Televízió; Hangjegyzetek; Időjárás |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód | Igen |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Nem |
| Dokkolócsatlakozó típusa | Apple mágneses csatlakozó, Apple Smart csatlakozó |
| Thunderbolt technológia | Igen |
| Thunderbolt 3 portok száma | 1 |
| Belső memória | 12 GB |
| Sugárkövetési gyorsulás | Igen |
| Grafikus kártya család | Alma |
| Grafikus adapter magok száma | 10 |
| Környezeti fényérzékelő | Igen |
| GPS | Igen |
| Giroszkóp | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Elektronikus iránytű | Igen |
| Barométer | Igen |
| iBeacon | Igen |
| Wi-Fi pozicionálás | Igen |
| LiDAR érzékelő | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 45°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–35 °C |
| Üzemeltetési magasság | 0 - 3000 méter |
| A képalkotó technológia marketingneve | Ultra Retina XDR |
| Kijelző átlója | 27,9 cm (11") |
| Pixelsűrűség | 264ppi |
| Támogatott külső kijelzők száma | 1 |
| Kijelző fényereje | 1000 cd/m² |
| Kijelző felbontása | 2420 x 1668 képpont |
| Panel típusa | OLED |
| Ujjlenyomat-ellenállás | Igen |
| Kijelző üveg típusa | Standard üveg |
| Natív képarány | 16:9 |
| Maximális felépülési sebesség | 120 Hz |
| Tükröződésmentes felület | Igen |
| Lekerekített kijelzősarkok | Igen |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Előlapi kamera felbontása | 12MP |
| Hátsó kamera lencsetagjai | Öt elemből álló lencse |
| Képstabilizátor | Igen |
| Sztereó felvétel | Igen |
| Portrévilágítás | Igen |
| Portrévilágítási effektek | Természetes, Kontúr, Színpadi mono, Stúdió, Nagy hangzású mono, Színpad |
| Filmszerű videóstabilizálás | Igen |
| Videofelvételi sebesség | 240 képkocka/másodperc |
| Autofókusz | Igen |
| Hátsó kamera vakuja | Igen |
| Nagy sebességű felvételi felbontás | 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 1920x1080@240fps, 1920x1080@25fps, 3840x2160@30fps, 3840x2160@24fps, 1920x1080@120fps, 3840x2160@25fps, 3840x2160@60fps |
| Videofelvételi módok | 720p, 1080p, 2160p |
| Hátsó kamera felbontása | 12MP |
| Hátsó kamera típusa | Egy kamera |
| Előlapi kamera | Igen |
| Folyamatos felvételi mód | Igen |
| Videofelvétel | Igen |
| Lencsevédő anyag | Zafír kristály |
| HDR-támogatás | Igen |
| Videó stabilizátor | Igen |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma | 1.8 |
| Geocímkézés | Igen |
| Villog a képernyő megvilágításával | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Intelligens HDR 4 |
| Digitális zoom | 5x |
| Gyorsított felvétel mód | Igen |
| Panoráma | Igen |
| Portré mód | Igen |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma | 2 |
| Támogatott kamerakép-formátumok | HEIF, JPEG |
| Támogatott kamera videoformátumok | H.264, HEVC, ProRes |
| Szörfözési idő (5G) | 9 óra |
| Akkumulátor mellékelve | Igen |
| Böngészési idő (Wi-Fi) | 10 óra |
| Akkumulátor kapacitása | 31,29 Wh |
| Akkumulátor típusa | Lítium-polimer (LiPo) |
| Akkumulátor üzemideje videó lejátszása közben | 10 óra |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C |
| Márkaspecifikus technológiák | Valódi tónus, széles színtartomány (P3) |
| Térhatású hangzás | Igen |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként | 4260 perc |
| Javíthatósági osztály | C |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban | 1000 |
| Ismételt ejtésállósági osztály | E |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP42 |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály | G |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | ENERGY STAR |
| NPU (neurális feldolgozóegység) magok | 16 |
| Neurális feldolgozó egység (NPU) | Apple Neural Engine (ANE) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tablets |
|---|---|
| Súly: | 0.76 kg |
| EAN vonalkód: | 195950401189 |
| Hatékony magok: | 6 |
| Processzorgeneráció: | Apple iPhone 5. generáció |
| Erőteljes magok: | 3 |
| A processzor által támogatott maximális sávszélesség: | 153 GB/s |
| Processzor típusa: | Apple M |
| Processzormagok száma: | 9 |
| Processzor gyártója: | Alma |
| Processzor modell: | M5 |
| NFC: | Nem |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió: | 6.0 |
| SIM-kártya típusa: | eSIM |
| 3G szabványok: | DC-HSDPA, HSPA, UMTS, HSPA+ |
| 5G szabvány: | NR |
| AirPlay: | Igen |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| Belső tárolókapacitás: | 512 GB |
| Adathordozó: | Vaku |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 60 W |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| USB tápellátás: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 15 W |
| Eszköztípus: | Mobil tablet |
| Szín neve: | Űrfekete |
| Formátum: | Tabletta |
| Szín: | Fekete |
| Mikrofon módok: | Hangizoláció, széles spektrum |
| Beépített hangszórók száma: | 4 |
| Mikrofonok száma: | 4 |
| Dolby technológia: | Dolby Digital, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus |
| Súly csomagolással együtt: | 750 g |
| Csomagolási mélység: | 188 mm |
| Szélesség: | 177,5 mm |
| Súly: | 446 g |
| Csomag szélessége: | 262 mm |
| Mélység: | 249,7 mm |
| Csomag magassága: | 32,1 mm |
| Magasság: | 5,3 mm |
| Jelszóvédelem: | Igen |
| Arcfelismerés: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | iPadOS 26 |
| Apple Intelligencia: | Igen |
| Platform: | iPadOS |
| Virtuális asszisztens: | Apple Siri |
| Csomagolt szoftver: | Apple Store; App Store; Könyvek; Számológép; Naptár; Kamera; Klipek; Óra; Névjegyek; FaceTime; Fájlok; Keress meg; Freeform; Játékok; GarageBand; Egészség; Otthon; iMovie; Meghívók; iTunes Store; Napló; Keynotes; Nagyító; Mail; Térképek; Mérés; Üzenetek; Zene; Hírek; Jegyzetfüzet; Számok; Oldalak; Jelszavak; Telefon; Photo Booth; Fényképek; Podcastok; Előnézet; Emlékeztetők; Safari; Beállítások; Gyorsbillentyűk; Részvények; Támogatás; Swift Playgrounds; Tippek; Fordítás; Televízió; Hangjegyzetek; Időjárás |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Nem |
| Dokkolócsatlakozó típusa: | Apple mágneses csatlakozó, Apple Smart Connector |
| Thunderbolt technológia: | Igen |
| Thunderbolt 3 portok száma: | 1 |
| Belső memória: | 12 GB |
| Sugárkövetési gyorsulás: | Igen |
| Grafikus kártyacsalád: | Alma |
| Grafikus adapter magok száma: | 10 |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Elektronikus iránytű: | Igen |
| Barométer: | Igen |
| iBeacon: | Igen |
| Wi-Fi pozicionálás: | Igen |
| LiDAR érzékelő: | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 45°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–35 °C |
| Üzemeltetési magasság: | 0 - 3000 m |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Ultra Retina XDR |
| Kijelző átlója: | 27,9 cm (11") |
| Pixelsűrűség: | 264ppi |
| Támogatott külső kijelzők száma: | 1 |
| Kijelző fényereje: | 1000 cd/m² |
| Kijelző felbontása: | 2420 x 1668 képpont |
| Panel típusa: | OLED |
| Ujjlenyomat-ellenállás: | Igen |
| Kijelző üveg típusa: | Standard üveg |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Maximális felépülési sebesség: | 120 Hz |
| Tükröződésmentes felület: | Igen |
| Lekerekített kijelzősarkok: | Igen |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 12MP |
| Hátsó kamera lencsetagjai: | Öt elemből álló lencse |
| Képstabilizátor: | Igen |
| Sztereó felvétel: | Igen |
| Portrévilágítás: | Igen |
| Portrévilágítási effektek: | Természetes, Körvonal, Színpadi mono, Stúdió, High Key mono, Fokozat |
| Filmszerű videóstabilizálás: | Igen |
| Videofelvételi sebesség: | 240 képkocka/másodperc |
| Autofókusz: | Igen |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Nagy sebességű felvételi felbontás: | 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 1920x1080@240fps, 1920x1080@25fps, 3840x2160@30fps, 3840x2160@24fps, 1920x1080@120fps, 3840x2160@25fps, 3840x2160@60fps |
| Videofelvételi módok: | 720p, 1080p, 2160p |
| Hátsó kamera felbontása: | 12MP |
| Hátsó kamera típusa: | Egy kamera |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Folyamatos felvételi mód: | Igen |
| Videofelvétel: | Igen |
| Lencsevédő anyag: | Zafír kristály |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Videó stabilizátor: | Igen |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.8 |
| Geocímkézés: | Igen |
| Vaku a képernyő megvilágításával: | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Intelligens HDR 4 |
| Digitális zoom: | 5x |
| Gyorsított felvétel mód: | Igen |
| Panoráma: | Igen |
| Portré mód: | Igen |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2 |
| Támogatott kamerakép-formátumok: | HEIF, JPEG |
| Támogatott kamera videoformátumok: | H.264, HEVC, ProRes |
| Szörfözési idő (5G): | 9 óra |
| Akkumulátor mellékelve: | Igen |
| Böngészési idő (Wi-Fi): | 10 óra |
| Akkumulátor kapacitása: | 31,29 Wh |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Akkumulátor üzemideje videó lejátszása közben: | 10 óra |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Márkaspecifikus technológiák: | Valódi tónus, széles színtartomány (P3) |
| Térhatású hangzás: | Igen |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként: | 4260 perc |
| Javíthatósági osztály: | C |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 1000 |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | E |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP42 |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály: | G |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | ENERGY STAR |
| NPU (neurális feldolgozó egység) magok: | 16 |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | Apple Neural Engine (ANE) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

