AOC G4 25G4SXU számítógép monitor 62,2 cm (24,5") 1920 x 1080 px Full HD LED Fekete, Szürke
Kód: MONAOCGAM0044
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AOC G4 25G4SXU számítógép monitor 62,2 cm (24,5") 1920 x 1080 px Full HD LED Fekete, Szürke| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 38 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | G |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 18 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | E |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Áramfogyasztás | 30 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Tápegység típusa | Belső |
| Piaci kategória | Játék |
| Keret nélküli kialakítás | Igen |
| Levehető állvány | Igen |
| Előlap színe | Fekete |
| Szín | Fekete |
| Szélesség (állvány nélkül) | 560,1 mm |
| Mélység (állvány nélkül) | 52,1 mm |
| Súly (állvány nélkül) | 2,9 kg |
| Magasság (állvány nélkül) | 324,8 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 498,5 mm |
| Súly (állvánnyal) | 4,71 kg |
| Mélység (állvánnyal) | 207,6 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 560,1 mm |
| Csomag magassága | 139 mm |
| Súly csomagolással együtt | 7,45 kg |
| Csomagolási mélység | 420 mm |
| Csomag szélessége | 690 mm |
| Alacsony bemeneti késleltetés | Igen |
| Árnyékvezérlés | Igen |
| Tárcsázópont funkció | Igen |
| FPS-számláló | Igen |
| Mozgás közbeni elmosódás csökkentése | Igen |
| Jótállási időszak | 3 év(ek) |
| HDMI-verzió | 2.0 |
| DisplayPort-verzió | 1.4 |
| USB elosztó verzió | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Korábbi USB B típusú portok száma | 1 |
| Fejhallgató csatlakoztatása | 3,5 mm |
| Beépített USB-elosztó | Igen |
| USB letöltési portok száma A típusú | 4 |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| HDMI | Igen |
| USB upstream port típusa | USB B típusú |
| HDMI portok száma | 2 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| Fejhallgató kimenetek | 1 |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| NVIDIA G-SYNC | Igen |
| VESA Adaptive Sync támogatás | Igen |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 400 cd/m² |
| Adobe RGB színtér lefedettség | 90,1% |
| Vízszintes digitális frekvencia | 30–350 kHz |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| Függőleges digitális frekvencia | 48–310 Hz |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség | 117% |
| DCI-P3 színskála | 90,6% |
| HDR-támogatás | Igen |
| Háttérvilágítás típusa | W-LED |
| Válasz | 1 ms |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Pixelsűrűség | 89,9ppi |
| Kijelzőtechnológia | JÉG |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Maximális felépülési sebesség | 310 Hz |
| Kijelző átlója | 62,2 cm (24,5") |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Érintőképernyő | Nem |
| Natív képarány | 16:9 |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1000:1 |
| Panel típusa | Gyors IPS |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 62,2 cm |
| Válaszidő mérési típusa | GTG (szürkéről szürkére) |
| Válaszidő (MPRT) | 0,3 ms |
| Mellékelt kábelek | USB, AC, DisplayPort, HDMI |
| Zárnyílás | Igen |
| OSD nyelvek száma | 19 |
| Lengő/forgó | Igen |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Forgási szög | -90 - 90° |
| Magasságállítás | Igen |
| Középső csap | Igen |
| Forgási tartomány | -30 - 30° |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| LED-jelzők | Igen |
| Képernyőmenü (OSD) | Igen |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Dőlésszög | -3,5 - 21,5° |
| OSD menü nyelve | Cseh, holland, egyszerűsített kínai, angol, hagyományos kínai, német, török, finn, portugál, svéd, francia, koreai, lengyel, orosz, ukrán, japán, olasz, spanyol, horvát |
| Maximálisan állítható magasság | 13 cm |
| Figyelmeztetés | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott páratartalomnak., Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2207597 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 7.525 kg |
| EAN vonalkód: | 4038986182577 |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 38 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 18 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Áramfogyasztás: | 30 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Piaci kategória: | Játék |
| Keret nélküli kialakítás: | Igen |
| Levehető állvány: | Igen |
| Előlap színe: | Fekete |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség (állvány nélkül): | 560,1 mm |
| Mélység (állvány nélkül): | 52,1 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 2,9 kg |
| Magasság (állvány nélkül): | 324,8 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 498,5 mm |
| Súly (állvánnyal): | 4,71 kg |
| Mélység (állvánnyal): | 207,6 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 560,1 mm |
| Csomag magassága: | 139 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 7,45 kg |
| Csomagolási mélység: | 420 mm |
| Csomag szélessége: | 690 mm |
| Alacsony bemeneti késleltetés: | Igen |
| Árnyékvezérlés: | Igen |
| Tárcsázópont funkció: | Igen |
| FPS-számláló: | Igen |
| Mozgás közbeni elmosódás csökkentése: | Igen |
| Jótállási időszak: | 3 év(ek) |
| HDMI-verzió: | 2.0 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| USB elosztó verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Korábbi USB B típusú portok száma: | 1 |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | 3,5 mm |
| Beépített USB-elosztó: | Igen |
| USB downstream portok száma A típusú: | 4 |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| HDMI: | Igen |
| USB upstream port típusa: | USB B típusú |
| HDMI portok száma: | 2 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| NVIDIA G-SYNC: | Igen |
| VESA Adaptive Sync támogatás: | Igen |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 400 cd/m² |
| Adobe RGB színtér lefedettség: | 90,1% |
| Vízszintes digitális frekvencia: | 30–350 kHz |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| Függőleges digitális frekvencia: | 48–310 Hz |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 117% |
| DCI-P3 színskála: | 90,6% |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Háttérvilágítás típusa: | W-LED |
| Válasz: | 1 ms |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Pixelsűrűség: | 89,9ppi |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Maximális felépülési sebesség: | 310Hz |
| Kijelző átlója: | 62,2 cm (24,5") |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Natív képarány: | 16:9 |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1000:1 |
| Panel típusa: | Gyors IPS |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 62,2 cm |
| Válaszidő mérési típusa: | GTG (szürkéről szürkére) |
| Válaszidő (MPRT): | 0,3 ms |
| Mellékelt kábelek: | USB, Légkondicionáló, DisplayPort, HDMI |
| Zárnyílás: | Igen |
| OSD nyelvek száma: | 19 |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Forgási szög: | -90 - 90° |
| Magasságállítás: | Igen |
| Középső csap: | Igen |
| Forgási tartomány: | -30 - 30° |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| LED-jelzők: | Igen |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Dőlésszög: | -3,5 - 21,5° |
| OSD menü nyelve: | cseh, holland, egyszerűsített kínai, angol, Hagyományos kínai, német, török, finn, portugál, svéd, francia, koreai, lengyel, orosz, ukrán, japán, olasz, spanyol, horvát |
| Maximálisan állítható magasság: | 13 cm |
| Figyelmeztetés: | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott nedvességnek., Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2207597 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

