AOC E3 24E3QAF számítógép monitor 61 cm (24") 1920 x 1080 px Fekete
Kód: MONAOCMON0157
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AOC E3 24E3QAF számítógép monitor 61 cm (24") 1920 x 1080 px Fekete| Energiahatékonysági osztály (SDR) | E |
| Áramfogyasztás | 18 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Előlap színe | Fekete |
| Levehető állvány | Igen |
| Szín | Fekete |
| Tanúsítvány | ISO 9241-307 |
| Súly (állvány nélkül) | 2,63 kg |
| Súly (állvánnyal) | 4,45 kg |
| Súly csomagolással együtt | 7,14 kg |
| Csomagolás újrahasznosíthatósági aránya | 100% |
| Felületkezelés típusa | Texturált |
| Fényeffektek | Nem |
| Fejhallgató csatlakoztatása | 3,5 mm |
| USB letöltési portok száma A típusú | 2 |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| HDCP verzió | 1.4 |
| DisplayPort-verzió | 1.2 |
| HDMI-verzió | 1.4 |
| Beépített USB-elosztó | Igen |
| HDMI portok száma | 1 |
| Mobil nagyfelbontású kapcsolat (MHL) | Nem |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| NVIDIA G-SYNC | Nem |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| Specifikus márkajellemzők | Hamis |
| Gyors töltés | Igen |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Pixelsűrűség | 93 ppi |
| Háttérvilágítás típusa | W-LED |
| Felületi keménység | 3H |
| HDR-támogatás | Igen |
| Dinamikus kontraszt | 20000000:1 |
| Pixelsűrűség | 0,2745 × 0,2745 mm |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Natív képarány | 16:9 |
| Panel típusa | IPS |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1000:1 |
| Kijelző átlója | 61 cm (24") |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Válasz | 4 ms |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 60,5 cm |
| Maximális felépülési sebesség | 75 Hz |
| Mellékelt kábelek | Légkondicionáló |
| Magasságállítás | 15 cm, Igen |
| Középső csap | Igen |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Zárnyílás | Igen |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| Beépített hangszórók | Igen |
| RMS teljesítmény | 2W |
| Beépített mikrofon | Nem |
| Hangszórók száma | 2 |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn. Tisztítás előtt húzza ki a monitort a konnektorból. Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy megakadályozza a felborulást és a sérülést. |
| A termék fogyasztás után újrahasznosított műanyagból készült | 85% |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | EPEAT ezüst |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 7 kg |
| EAN vonalkód: | 4038986141253 |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Áramfogyasztás: | 18 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Előlap színe: | Fekete |
| Levehető állvány: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Tanúsítvány: | ISO 9241-307 |
| Súly (állvány nélkül): | 2,63 kg |
| Súly (állvánnyal): | 4,45 kg |
| Súly csomagolással együtt: | 7,14 kg |
| Csomagolás újrahasznosíthatósági aránya: | 100% |
| Felületkezelés típusa: | Texturált |
| Fényeffektek: | Nem |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | 3,5 mm |
| USB downstream portok száma A típusú: | 2 |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| HDCP verzió: | 1.4 |
| DisplayPort-verzió: | 1.2 |
| HDMI-verzió: | 1.4 |
| Beépített USB-elosztó: | Igen |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Mobil nagyfelbontású kapcsolat (MHL): | Nem |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| NVIDIA G-SYNC: | Nem |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| Specifikus márkajellemzők: | Hamis |
| Gyors töltés: | Igen |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Pixelsűrűség: | 0,2745 × 0,2745 mm |
| Háttérvilágítás típusa: | W-LED |
| Felületi keménység: | 3H |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Dinamikus kontraszt: | 20000000:1 |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Panel típusa: | IPS |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1000:1 |
| Kijelző átlója: | 61 cm (24") |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Válasz: | 4 ms |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 60,5 cm |
| Maximális felépülési sebesség: | 75 Hz |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Magasságállítás: | 15 cm, Igen |
| Középső csap: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Zárnyílás: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| RMS teljesítmény: | 2W |
| Beépített mikrofon: | Nem |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Tisztítás előtt húzza ki a monitort a tápegységből., Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést. |
| A termék fogyasztás után újrahasznosított műanyagból készült: | 85% |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | EPEAT ezüst |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

