AOC B3 24B3CF2 számítógép monitor 60,5 cm (23,8") 1920 x 1080 px Full HD LED Fekete
Kód: MONAOCMON0185
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AOC B3 24B3CF2 számítógép monitor 60,5 cm (23,8") 1920 x 1080 px Full HD LED Fekete| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Nem |
| Maximális energiafogyasztás | 130 W |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Áramfogyasztás | 30 W |
| Tápegység típusa | Belső |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 18 kWh |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 18 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | E |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | E |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Előlap színe | Fekete |
| Keret nélküli kialakítás | Igen |
| Szín | Fekete |
| Piaci kategória | Otthon |
| Láb színe | Fekete |
| Levehető állvány | Igen |
| Súly (állvánnyal) | 4,56 kg |
| Szélesség (állvánnyal) | 542,4 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 469,9 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 229,8 mm |
| Mélység (állvány nélkül) | 44,6 mm |
| Szélesség (állvány nélkül) | 542,4 mm |
| Súly (állvány nélkül) | 3,04 kg |
| Magasság (állvány nélkül) | 316,2 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomag szélessége | 613 mm |
| Súly csomagolással együtt | 7,04 kg |
| Csomagolási mélység | 162 mm |
| Csomag magassága | 519 mm |
| Jótállási időszak | 3 év(ek) |
| Helyi fényerőszabályozás | Igen |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 30000 óra |
| Alacsony bemeneti késleltetés | Nem |
| Tanúsítvány | WEEE, REACH-kompatibilis, RoHs-kompatibilis, CB, TUV-Bauart-Mark, ISO 9241-307, EAC, FCC |
| Töltőport típusa | USB Type-C |
| USB tápellátás | Igen |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód | Igen |
| HDCP | Igen |
| Beépített KVM kapcsoló | Nem |
| Fejhallgató csatlakoztatása | 3,5 mm |
| HDMI portok száma | 1 |
| AC feszültség bemenet | Igen |
| Hangbemenet | Nem |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet) | Nem |
| Beépített USB-elosztó | Igen |
| HDMI-verzió | 1.4 |
| DVI-port | Nem |
| Fejhallgató kimenetek | 1 |
| USB elosztó verzió | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| HDMI | Igen |
| USB letöltési portok száma A típusú | 2 |
| USB Type-C letöltési portok száma | 1 |
| HDCP verzió | 1.4 |
| USB tápellátási verzió akár | 65 W |
| USB upstream port típusa | USB A-típusú |
| Gyors töltés | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 11, Windows 8.1 |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| Gyorstöltési technológia | Energiaellátás |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| VESA Adaptive Sync támogatás | Igen |
| Kijelző átlója | 60,5 cm (23,8") |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1500:1 |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Natív képarány | 16:9 |
| NTSC színtér lefedettség (tipikus) | 89,4% |
| Dinamikus kontraszt | 20000000:1 |
| Pixelsűrűség | 0,2745 × 0,2745 mm |
| Látható méret (vízszintes) | 52,7 cm |
| Látható méret (függőleges) | 29,6 cm |
| Érintőképernyő | Nem |
| Maximális felépülési sebesség | 120 Hz |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Háttérvilágítás típusa | W-LED |
| Válasz | 4 ms |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 60,5 cm |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Pixelsűrűség | 93 ppi |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség | 102,5% |
| Kijelzőtechnológia | JÉG |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 250 cd/m² |
| BT.2020 lefedettség | 59,5% |
| Panel típusa | IPS |
| Válaszidő (MPRT) | 1 ms |
| Válaszidő mérési típusa | GTG (szürkéről szürkére) |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| HDR-támogatás | Igen |
| DCI-P3 színskála | 81,6% |
| Felületi keménység | 3H |
| DDC/CI | Igen |
| Szellemkép | 25% |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Adobe RGB színtér lefedettség | 87,8% |
| Mellékelt kábelek | USB C típusú - USB C típusú, AC, HDMI |
| Állvány mellékelve | Igen |
| HDMI-kábel hossza | 1,5 méter |
| Hálózati adapter mellékelve | Igen |
| Maximálisan állítható magasság | 11 cm |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| OSD menü nyelve | Török, portugál, cseh, holland, olasz, svéd, finn, hagyományos kínai, lengyel, orosz, német, francia, koreai, egyszerűsített kínai, angol, japán, spanyol, ukrán, horvát |
| Zárnyílás | Igen |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Magasságállítás | Igen |
| Lengő/forgó | Nem |
| Dőlésszög | -5 - 23° |
| Képernyőmenü (OSD) | Igen |
| Középső csap | Nem |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| OSD nyelvek száma | 19 |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| LED-jelzők | Működés, Készenléti üzemmód |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Beépített hangszórók | Igen |
| RMS teljesítmény | 4W |
| Beépített mikrofon | Nem |
| Hangszórók száma | 2 |
| Integrált kamera | Nem |
| Figyelmeztetés | Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést., Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Tisztítás előtt húzza ki a monitort a konnektorból. |
| Nem tartalmaz | Higany, PVC/BFR |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 1840166 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 6.5 kg |
| EAN vonalkód: | 4038986141437 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Maximális energiafogyasztás: | 130 W |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Áramfogyasztás: | 30 W |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 18 kWh |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 18 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | E |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Előlap színe: | Fekete |
| Keret nélküli kialakítás: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Piaci kategória: | Otthon |
| Láb színe: | Fekete |
| Levehető állvány: | Igen |
| Súly (állvánnyal): | 4,56 kg |
| Szélesség (állvánnyal): | 542,4 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 469,9 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 229,8 mm |
| Mélység (állvány nélkül): | 44,6 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 542,4 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 3,04 kg |
| Magasság (állvány nélkül): | 316,2 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag szélessége: | 613 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 7,04 kg |
| Csomagolási mélység: | 162 mm |
| Csomag magassága: | 519 mm |
| Jótállási időszak: | 3 év(ek) |
| Helyi fényerőszabályozás: | Igen |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 30000 óra |
| Alacsony bemeneti késleltetés: | Nem |
| Tanúsítvány: | WEEE, REACH-kompatibilis, RoHs-kompatibilis, CB, TUV-Bauart-Mark, ISO 9241-307, EAC, FCC |
| Töltőport típusa: | USB Type-C |
| USB tápellátás: | Igen |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| HDCP: | Igen |
| Beépített KVM kapcsoló: | Nem |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | 3,5 mm |
| HDMI portok száma: | 1 |
| AC feszültség bemenet: | Igen |
| Hangbemenet: | Nem |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Nem |
| Beépített USB-elosztó: | Igen |
| HDMI-verzió: | 1.4 |
| DVI-port: | Nem |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| USB elosztó verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| HDMI: | Igen |
| USB downstream portok száma A típusú: | 2 |
| USB Type-C letöltési portok száma: | 1 |
| HDCP verzió: | 1.4 |
| USB tápellátási verzió akár: | 65 W |
| USB upstream port típusa: | USB A-típusú |
| Gyors töltés: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 11, Windows 8.1 |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| Gyorstöltési technológia: | Energiaellátás |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| VESA Adaptive Sync támogatás: | Igen |
| Kijelző átlója: | 60,5 cm (23,8") |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1500:1 |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Natív képarány: | 16:9 |
| NTSC színtér lefedettség (tipikus): | 89,4% |
| Dinamikus kontraszt: | 20000000:1 |
| Pixelsűrűség: | 93 ppi |
| Látható méret (vízszintes): | 52,7 cm |
| Látható méret (függőleges): | 29,6 cm |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Maximális felépülési sebesség: | 120 Hz |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Háttérvilágítás típusa: | W-LED |
| Válasz: | 4 ms |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 60,5 cm |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 102,5% |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 250 cd/m² |
| BT.2020 lefedettség: | 59,5% |
| Panel típusa: | IPS |
| Válaszidő (MPRT): | 1 ms |
| Válaszidő mérési típusa: | GTG (szürkéről szürkére) |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| HDR-támogatás: | Igen |
| DCI-P3 színskála: | 81,6% |
| Felületi keménység: | 3H |
| DDC/CI: | Igen |
| Szellemkép: | 25% |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Adobe RGB színtér lefedettség: | 87,8% |
| Mellékelt kábelek: | USB C típusú - USB C típusú, Légkondicionáló, HDMI |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| HDMI-kábel hossza: | 1,5 méter |
| Hálózati adapter mellékelve: | Igen |
| Maximálisan állítható magasság: | 11 cm |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| OSD menü nyelve: | török, portugál, cseh, holland, olasz, svéd, finn, Hagyományos kínai, lengyel, orosz, német, francia, koreai, egyszerűsített kínai, angol, japán, spanyol, ukrán, horvát |
| Zárnyílás: | Igen |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Magasságállítás: | Igen |
| Lengő/forgó: | Nem |
| Dőlésszög: | -5 - 23° |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| Középső csap: | Nem |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| OSD nyelvek száma: | 19 |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| LED-jelzők: | Művelet, Készenléti üzemmód |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| RMS teljesítmény: | 4W |
| Beépített mikrofon: | Nem |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Integrált kamera: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést., Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Tisztítás előtt húzza ki a monitort a tápegységből. |
| Nem tartalmaz: | Higany, PVC/BFR |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 1840166 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

