AOC B3 24B35HM2 számítógép monitor 60,5 cm (23,8") 1920 x 1080 px Full HD LED Fekete
Kód: MONAOCMON0174
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AOC B3 24B35HM2 számítógép monitor 60,5 cm (23,8") 1920 x 1080 px Full HD LED Fekete| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 18 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | E |
| Áramfogyasztás | 20 W |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 18 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | E |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,3 W |
| Maximális energiafogyasztás | 25 W |
| Tápegység típusa | Külső |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Piaci kategória | Otthon |
| Levehető állvány | Igen |
| Keret nélküli kialakítás | Igen |
| Szín | Fekete |
| Mélység (állvánnyal) | 185,9 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 415,4 mm |
| Súly (állvány nélkül) | 2,18 kg |
| Magasság (állvány nélkül) | 321,2 mm |
| Mélység (állvány nélkül) | 35,8 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 540,6 mm |
| Súly (állvánnyal) | 2,47 kg |
| Szélesség (állvány nélkül) | 540,6 mm |
| Súly csomagolással együtt | 4,25 kg |
| Csomagolási mélység | 93 mm |
| Csomag magassága | 272 mm |
| Csomag szélessége | 615 mm |
| Jótállási időszak | 3 év(ek) |
| HDMI portok száma | 1 |
| HDMI-verzió | 1.4 |
| VGA portok száma | 1 |
| Beépített USB-elosztó | Nem |
| HDMI | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| VESA Adaptive Sync támogatás | Igen |
| Válaszidő (MPRT) | 1 ms |
| Válaszidő mérési típusa | GTG (szürkéről szürkére) |
| DCI-P3 színskála | 77,8% |
| Felületi keménység | 3H |
| Natív képarány | 16:9 |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 60,5 cm |
| Adobe RGB színtér lefedettség | 83,7% |
| Képernyő alakja | Lakás |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| NTSC színtér lefedettség (tipikus) | 85,2% |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Kijelzőtechnológia | JÉG |
| Maximális felépülési sebesség | 100 Hz |
| Vízszintes látószög | 178° |
| BT.2020 lefedettség | 56,7% |
| Kijelző átlója | 60,5 cm (23,8") |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Látható méret (függőleges) | 29,6 cm |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Látható méret (vízszintes) | 52,7 cm |
| Pixelsűrűség | 0,2745 × 0,2745 mm |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Válasz | 4 ms |
| Pixelsűrűség | 93 ppi |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség | 102% |
| Háttérvilágítás típusa | W-LED |
| Kontrasztarány (tipikus) | 4000:1 |
| Panel típusa | VA |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 300 cd/m² |
| Érintőképernyő | Nem |
| Mellékelt kábelek | HDMI |
| HDMI-kábel hossza | 1,5 méter |
| Hálózati adapter mellékelve | Igen |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| Zárnyílás | Igen |
| Képernyőmenü (OSD) | Igen |
| OSD menü nyelve | Német, spanyol, horvát, hagyományos kínai, portugál, svéd, török, finn, cseh, holland, olasz, francia, koreai, angol, japán, egyszerűsített kínai, lengyel, orosz, ukrán |
| Magasságállítás | Nem |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Dőlésszög | -5 - 25° |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| OSD nyelvek száma | 19 |
| Beépített hangszórók | Nem |
| Integrált kamera | Nem |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn. Tisztítás előtt húzza ki a monitort a konnektorból. Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy megakadályozza a felborulást és a sérülést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 1967535 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 4.17 kg |
| EAN vonalkód: | 4038986142182 |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 18 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Áramfogyasztás: | 20 W |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 18 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | E |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,3 W |
| Maximális energiafogyasztás: | 25 W |
| Tápegység típusa: | Külső |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Piaci kategória: | Otthon |
| Levehető állvány: | Igen |
| Keret nélküli kialakítás: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Mélység (állvánnyal): | 185,9 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 415,4 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 2,18 kg |
| Magasság (állvány nélkül): | 321,2 mm |
| Mélység (állvány nélkül): | 35,8 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 540,6 mm |
| Súly (állvánnyal): | 2,47 kg |
| Szélesség (állvány nélkül): | 540,6 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 4,25 kg |
| Csomagolási mélység: | 93 mm |
| Csomag magassága: | 272 mm |
| Csomag szélessége: | 615 mm |
| Jótállási időszak: | 3 év(ek) |
| HDMI portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 1.4 |
| VGA portok száma: | 1 |
| Beépített USB-elosztó: | Nem |
| HDMI: | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| VESA Adaptive Sync támogatás: | Igen |
| Válaszidő (MPRT): | 1 ms |
| Válaszidő mérési típusa: | GTG (szürkéről szürkére) |
| DCI-P3 színskála: | 77,8% |
| Felületi keménység: | 3H |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 60,5 cm |
| Adobe RGB színtér lefedettség: | 83,7% |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| NTSC színtér lefedettség (tipikus): | 85,2% |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| Maximális felépülési sebesség: | 100 Hz |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| BT.2020 lefedettség: | 56,7% |
| Kijelző átlója: | 60,5 cm (23,8") |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Látható méret (függőleges): | 29,6 cm |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Látható méret (vízszintes): | 52,7 cm |
| Pixelsűrűség: | 93 ppi |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Válasz: | 4 ms |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 102% |
| Háttérvilágítás típusa: | W-LED |
| Kontrasztarány (tipikus): | 4000:1 |
| Panel típusa: | VA |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 300 cd/m² |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Mellékelt kábelek: | HDMI |
| HDMI-kábel hossza: | 1,5 méter |
| Hálózati adapter mellékelve: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Zárnyílás: | Igen |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| OSD menü nyelve: | német, spanyol, horvát, Hagyományos kínai, portugál, svéd, török, finn, cseh, holland, olasz, francia, koreai, angol, japán, egyszerűsített kínai, lengyel, orosz, ukrán |
| Magasságállítás: | Nem |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Dőlésszög: | -5 - 25° |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| OSD nyelvek száma: | 19 |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Integrált kamera: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Tisztítás előtt húzza ki a monitort a tápegységből., Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 1967535 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

