AOC 27G4HA számítógép monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LED Fekete, Piros
Kód: MONAOCGAM0046
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AOC 27G4HA számítógép monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LED Fekete, Piros| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | E |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 21 kWh |
| Tápegység típusa | Belső |
| Áramfogyasztás | 23W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 33 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | G |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,3 W |
| Előlap színe | Fekete |
| Levehető állvány | Igen |
| Keret nélküli kialakítás | Igen |
| Piaci kategória | Játék |
| Szín | Fekete |
| Mélység (állvány nélkül) | 52,6 mm |
| Súly (állvány nélkül) | 3,37 kg |
| Magasság (állvány nélkül) | 366,3 mm |
| Szélesség (állvány nélkül) | 613,9 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 240 mm |
| Súly (állvánnyal) | 4,83 kg |
| Magasság (állvánnyal) | 516,6 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 613,8 mm |
| Csomagolási mélység | 139 mm |
| Súly csomagolással együtt | 7,81 kg |
| Csomag magassága | 455 mm |
| Csomag szélessége | 730 mm |
| FPS-számláló | Igen |
| Tárcsázópont funkció | Igen |
| Árnyékvezérlés | Igen |
| Jótállási időszak | 3 év(ek) |
| Mozgás közbeni elmosódás csökkentése | Igen |
| Alacsony bemeneti késleltetés | Igen |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| HDMI | Igen |
| Fejhallgató csatlakoztatása | 3,5 mm |
| DisplayPort-verzió | 1.4 |
| Fejhallgató kimenetek | 1 |
| HDMI portok száma | 2 |
| HDMI-verzió | 2.0 |
| NVIDIA G-SYNC | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| VESA Adaptive Sync támogatás | Igen |
| Függőleges digitális frekvencia | 48–200 Hz |
| Adobe RGB színtér lefedettség | 90,5% |
| HDR-támogatás | Igen |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség | 115,4% |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| DCI-P3 színskála | 91,9% |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 60,5 cm |
| Vízszintes digitális frekvencia | 30–230 kHz |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Natív képarány | 16:9 |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 300 cd/m² |
| Háttérvilágítás típusa | W-LED |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Válasz | 1 ms |
| Pixelsűrűség | 81,59ppi |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1000:1 |
| Kijelző átlója | 68,6 cm (27") |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Válaszidő (MPRT) | 0,5 ms |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Válaszidő mérési típusa | GTG (szürkéről szürkére) |
| Panel típusa | Gyors IPS |
| Érintőképernyő | Nem |
| Maximális felépülési sebesség | 200 Hz |
| Kijelzőtechnológia | JÉG |
| Mellékelt kábelek | DisplayPort, AC, HDMI |
| Forgási tartomány | -30 - 30° |
| Középső csap | Igen |
| Lengő/forgó | Igen |
| Forgási szög | -91 - 91° |
| Maximálisan állítható magasság | 13 cm |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Dőlésszög | -3,5 - 21,5° |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| Magasságállítás | Igen |
| Képernyőmenü (OSD) | Igen |
| OSD menü nyelve | Angol, japán, török, portugál, cseh, holland, olasz, svéd, finn, francia, koreai, lengyel, orosz, ukrán, német, hagyományos kínai, egyszerűsített kínai, spanyol, horvát |
| OSD nyelvek száma | 19 |
| Zárnyílás | Igen |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| RMS teljesítmény | 4W |
| Hangszórók száma | 2 |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Figyelmeztetés | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott páratartalomnak., Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2261742 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 7.65 kg |
| EAN vonalkód: | 4038986682671 |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 21 kWh |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Áramfogyasztás: | 23W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 33 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,3 W |
| Előlap színe: | Fekete |
| Levehető állvány: | Igen |
| Keret nélküli kialakítás: | Igen |
| Piaci kategória: | Játék |
| Szín: | Fekete |
| Mélység (állvány nélkül): | 52,6 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 3,37 kg |
| Magasság (állvány nélkül): | 366,3 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 613,9 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 240 mm |
| Súly (állvánnyal): | 4,83 kg |
| Magasság (állvánnyal): | 516,6 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 613,8 mm |
| Csomagolási mélység: | 139 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 7,81 kg |
| Csomag magassága: | 455 mm |
| Csomag szélessége: | 730 mm |
| FPS-számláló: | Igen |
| Tárcsázópont funkció: | Igen |
| Árnyékvezérlés: | Igen |
| Jótállási időszak: | 3 év(ek) |
| Mozgás közbeni elmosódás csökkentése: | Igen |
| Alacsony bemeneti késleltetés: | Igen |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| HDMI: | Igen |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | 3,5 mm |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| HDMI portok száma: | 2 |
| HDMI-verzió: | 2.0 |
| NVIDIA G-SYNC: | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| VESA Adaptive Sync támogatás: | Igen |
| Függőleges digitális frekvencia: | 48–200 Hz |
| Adobe RGB színtér lefedettség: | 90,5% |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 115,4% |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| DCI-P3 színskála: | 91,9% |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 60,5 cm |
| Vízszintes digitális frekvencia: | 30–230 kHz |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 300 cd/m² |
| Háttérvilágítás típusa: | W-LED |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Válasz: | 1 ms |
| Pixelsűrűség: | 81,59ppi |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1000:1 |
| Kijelző átlója: | 68,6 cm (27") |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Válaszidő (MPRT): | 0,5 ms |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Válaszidő mérési típusa: | GTG (szürkéről szürkére) |
| Panel típusa: | Gyors IPS |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Maximális felépülési sebesség: | 200 Hz |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| Mellékelt kábelek: | DisplayPort, Légkondicionáló, HDMI |
| Forgási tartomány: | -30 - 30° |
| Középső csap: | Igen |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Forgási szög: | -91 - 91° |
| Maximálisan állítható magasság: | 13 cm |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Dőlésszög: | -3,5 - 21,5° |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Magasságállítás: | Igen |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| OSD menü nyelve: | angol, japán, török, portugál, cseh, holland, olasz, svéd, finn, francia, koreai, lengyel, orosz, ukrán, német, Hagyományos kínai, egyszerűsített kínai, spanyol, horvát |
| OSD nyelvek száma: | 19 |
| Zárnyílás: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| RMS teljesítmény: | 4W |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott nedvességnek., Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2261742 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

