AOC 27B3CA2 számítógép monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LED Fekete
Kód: MONAOCMON0182
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
AOC 27B3CA2 számítógép monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LED Fekete| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Áramfogyasztás | 35 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | E |
| Piaci kategória | Otthon |
| Szín | Fekete |
| HDMI portok száma | 1 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód | Igen |
| AC feszültség bemenet | Igen |
| HDMI-verzió | 1.4 |
| USB Type-C letöltési portok száma | 1 |
| HDMI | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 85% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 93% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -25 - 55°C |
| Üzemeltetési magasság | 0 - 5000 m |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Nem üzemi magasság | 0 - 12192 méter |
| Dinamikus kontraszt | 20000000:1 |
| Kijelző átlója | 68,6 cm (27") |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Natív képarány | 16:9 |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 68,58 cm |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Panel típusa | IPS |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1300:1 |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Függőleges szkennelési tartomány | 48–100 Hz |
| Vízszintes szkennelési tartomány | 30–115 kHz |
| Maximális felépülési sebesség | 100 Hz |
| Kijelzőtechnológia | JÉG |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Érintőképernyő | Nem |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 250 cd/m² |
| HDR-támogatás | Igen |
| Látható méret (vízszintes) | 52,7 cm |
| Pixelsűrűség | 0,3114 × 0,3114 mm |
| Látható méret (függőleges) | 29,6 cm |
| Válaszidő (gyors) | 1 ms |
| Háttérvilágítás típusa | W-LED |
| Pixelsűrűség | 82ppi |
| Válasz | 4 ms |
| Zárnyílás | Igen |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Hangszórók száma | 2 |
| RMS teljesítmény | 2W |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Integrált kamera | Nem |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn. Tisztítás előtt húzza ki a monitort a konnektorból. Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy megakadályozza a felborulást és a sérülést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 1838036 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 6.95 kg |
| EAN vonalkód: | 4038986181471 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Áramfogyasztás: | 35 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Piaci kategória: | Otthon |
| Szín: | Fekete |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| AC feszültség bemenet: | Igen |
| HDMI-verzió: | 1.4 |
| USB Type-C letöltési portok száma: | 1 |
| HDMI: | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 85% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 93% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -25 - 55°C |
| Üzemeltetési magasság: | 0 - 5000 m |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Nem üzemi magasság: | 0 - 12192 méter |
| Dinamikus kontraszt: | 20000000:1 |
| Kijelző átlója: | 68,6 cm (27") |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 68,58 cm |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Panel típusa: | IPS |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1300:1 |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Függőleges szkennelési tartomány: | 48–100 Hz |
| Vízszintes szkennelési tartomány: | 30–115 kHz |
| Maximális felépülési sebesség: | 100 Hz |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 250 cd/m² |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Látható méret (vízszintes): | 52,7 cm |
| Pixelsűrűség: | 82ppi |
| Látható méret (függőleges): | 29,6 cm |
| Válaszidő (gyors): | 1 ms |
| Háttérvilágítás típusa: | W-LED |
| Válasz: | 4 ms |
| Zárnyílás: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Hangszórók száma: | 2 |
| RMS teljesítmény: | 2W |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Integrált kamera: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Tisztítás előtt húzza ki a monitort a tápegységből., Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 1838036 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

