Amazon Kindle Scribe e-könyv olvasó 10.2" 64 GB Wi-Fi + 20 W-os töltő Zöld
Kód: MULKILCZE0161
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Amazon Kindle Scribe e-könyv olvasó 10.2” 64 GB Wi-Fi + 20 W-os töltő Zöld| Akkumulátor töltési ideje | 2,5 óra |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.) | 9W |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Készenléti idő | 2016-os órák |
| Szín | Zöld |
| Szélesség | 196 mm |
| Magasság | 230 mm |
| Súly | 433 g |
| Mélység | 5,7 mm |
| Wi-Fi | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Belső tárolókapacitás | 64 GB |
| Kijelző átlója | 25,9 cm (10,2") |
| Érintőképernyő | Igen |
| Szürkeárnyalatos szintek | 16 |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Technológia | E-papír |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Hálózati adapter | Nem |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C |
| Érintőceruza | Igen |
| Támogatott képformátumok | GIF, PNG, BMP, JPEG |
| Támogatott hangfájl-formátumok | AAX |
| Támogatott dokumentumformátumok | JPEG, GIF, AZW, DOCX, RTF, MOBI, PDF, DOC, HTML, AZW3, EPUB, TXT, PRC, BMP, PNG |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét az e-könyv olvasót – áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki közvetlen hőhatásnak., Óvja a víztől és a nedvességtől – a készülék károsodhat. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | e-Book readers |
|---|---|
| Súly: | 0.97 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443358800 |
| Akkumulátor töltési ideje: | 2,5 óra |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 9W |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Készenléti idő: | 2016-os órák |
| Szín: | Zöld |
| Szélesség: | 196 mm |
| Magasság: | 230 mm |
| Súly: | 433 g |
| Mélység: | 5,7 mm |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Belső tárolókapacitás: | 64 GB |
| Kijelző átlója: | 25,9 cm (10,2") |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Szürkeárnyalatos szintek: | 16 |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Technológia: | E-papír |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Érintőceruza: | Igen |
| Támogatott képformátumok: | GIF-ek, PNG, BMP, JPEG |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | AAX |
| Támogatott dokumentumformátumok: | JPEG, GIF-ek, AZW, DOCX, RTF, MOBI, PDF, DOC, HTML, AZW3, EPUB, TXT, Kínai Népköztársaság, BMP, PNG |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét az e-könyv olvasót – áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki közvetlen hőhatásnak., Óvja a készüléket a víztől és a nedvességtől - ezek károsíthatják. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

