ADDVENA Power of Nature Adult Medium/Large Mono Lamb - suché krmivo pro psy - 2,5kg
Kód: DLPAD1KAS0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ADDVENA Power of Nature Adult Medium/Large Mono Lamb - suché krmivo pro psy - 2,5kg| Další funkce | Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity, Celkový zdravotní stav, Budování svalů, Monobílkoviny, Podpora trávení, Přecitlivělost na potraviny, Bez lepku |
| Velikost plemene | Střední plemeno 10 - 25 kg, Velké plemeno 25 - 45 kg |
| Řada | ADDVENA Power of Nature |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Specifické potřeby zvířete | Kůže a srst, Pro eliminační diety, Úzkostlivý, Alergický, Nesnášenlivost obilovin, Ochrana svalové hmoty, Ochrana trávicího traktu, Správné trávení, Zlepšení zdraví pokožky, Potravinová alergie, Vitalita, Celkové zdraví, Silná imunita, Citlivý žaludek, Snížení potravinové intolerance |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Psí plemeno | Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena středně velkých psů, Všechna plemena středních a velkých psů |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez sóji | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Bezlepkový | Ano |
| Typ balení | Taška |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Hlavní příchuť | Jehněčí |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubý popel | 7,3% |
| Bílkoviny | 28% |
| Hrubá vláknina | 3,7% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.54 kg |
| EAN vonalkód: | 5906395581672 |
| Další funkce: | Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity, Celkový zdravotní stav, Budování svalů, Monobílkoviny, Podpora trávení, Přecitlivělost na potraviny, Bez lepku |
| Velikost plemene: | Střední plemeno 10 - 25 kg, Velké plemeno 25 - 45 kg |
| Řada: | ADDVENA Power of Nature |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Specifické potřeby zvířete: | Kůže a srst, Pro eliminační diety, Úzkostlivý, Alergický, Nesnášenlivost obilovin, Ochrana svalové hmoty, Ochrana trávicího traktu, Správné trávení, Zlepšení zdraví pokožky, Potravinová alergie, Vitalita, Celkové zdraví, Silná imunita, Citlivý žaludek, Snížení potravinové intolerance |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Psí plemeno: | Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena středně velkých psů, Všechna plemena středních a velkých psů |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Bezlepkový: | Ano |
| Typ balení: | Taška |
| Hmotnost: | 2,5 kg |
| Hlavní příchuť: | Jehněčí |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Obsah tuku: | 15% |
| Hrubý popel: | 7,3% |
| Bílkoviny: | 28% |
| Hrubá vláknina: | 3,7% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

