Activejet APN-8G/1.5M-GR hálózati hosszabbító kábel 8 AC aljzat Beltéri szürke
Kód: ZASACJLIS0021
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet APN-8G/1.5M-GR hálózati hosszabbító kábel 8 AC aljzat Beltéri szürke| Szoba | Univerzális, Iroda, Otthoni iroda, Nappali |
| Kábelhossz | 1,5 méter |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Helyszín / pozíció | Belső |
| Alapanyag | Kabát |
| Forgó hálózati aljzat | Nem |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Csatlakozó típusa | E típus |
| Hálózati aljzatok típusai | E típus, C típus |
| Szín | Szürke |
| További információk | Lehetőség a talajhoz rögzítésre |
| Jelzőfény | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Maximális áram | 10A |
| Áramvédelmi elemek | Alulfeszültség, Túlfeszültség, Bemeneti biztosíték |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 230V |
| Súly | 502 g |
| Csomagolás típusa | Függő |
| Belefoglalt termékek száma | 1 darab |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | CE |
| Aljzatok száma | 8 AC aljzat / AC aljzat |
| Kábel színe | Szürke |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power strips |
|---|---|
| Súly: | 0.48 kg |
| EAN vonalkód: | 5901452155445 |
| Szoba: | Egyetemes, Hivatal, Otthoni iroda, Nappali |
| Kábelhossz: | 1,5 méter |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Helyszín / pozíció: | Belső |
| Alapanyag: | Kabát |
| Forgó hálózati aljzat: | Nem |
| Csatlakozó típusa: | E típus |
| Hálózati aljzatok típusai: | E típus, C típus |
| Szín: | Szürke |
| További információk: | Lehetőség a talajhoz rögzítésre |
| Jelzőfény: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Maximális áram: | 10A |
| Áramvédelmi elemek: | Alacsony feszültség, Túlfeszültség, Bemeneti biztosíték |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230V |
| Súly: | 502 g |
| Csomagolás típusa: | Függő |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | CE |
| Aljzatok száma: | 8 db AC aljzat / AC aljzat |
| Kábel színe: | Szürke |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

