Activejet AJE-PB/20M napájecí prodlužovačka 4 AC zásuvky / AC zásuvek Vnitřní Šedá, Limetka
Kód: LIPACJELE0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet AJE-PB/20M napájecí prodlužovačka 4 AC zásuvky / AC zásuvek Vnitřní Šedá, Limetka| Pokoj | Univerzální |
| Umístění / poloha | Vnitřní |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP20 |
| Počet jader | 3 |
| Typy zásuvky pro napájení ze sítě | Typ E / F |
| Barva | Limetka, Šedá |
| Délka kabelu | 20 m |
| Velikost jádra | 1 mm² |
| Bezpečnostní spínač | Ne |
| Typ konektoru | Type F (CEE 7/4) |
| Certifikace | CE |
| Prvky ochrany napájení | Přehřívání |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Funkce | Ergonomic and rotary grip |
| Typ kabelu | H05VV-F |
| Technické vlastnosti | Navinuté: 6 A / 1380 W Rozšířená: 16 A / 3680 W |
| Počet zásuvek | 4 AC zásuvky / AC zásuvek |
| Barva kabelu | Oranžová |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electrical extension cords |
|---|---|
| Súly: | 2.6 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443113577 |
| Szoba: | Egyetemes |
| Helyszín / pozíció: | Belső |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP20 |
| Magok száma: | 3 |
| Hálózati aljzatok típusai: | E/F típus |
| Szín: | Mész, Szürke |
| Kábelhossz: | 20 méter |
| Mag mérete: | 1 mm² |
| Biztonsági kapcsoló: | Nem |
| Csatlakozó típusa: | F típus (CEE 7/4) |
| Tanúsítvány: | CE |
| Áramvédelmi elemek: | Túlmelegedés |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230V |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
| Funkció: | |
| Kábel típusa: | |
| Műszaki jellemzők: | |
| Aljzatok száma: | 4 db AC aljzat/AC aljzat |
| Kábel színe: | Narancs |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

