Activejet AH-46BR tinta (HP 46 CZ637AE csere tinta; Prémium; 35 ml; fekete)
Kód: EXPACJAHP0246
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet AH-46BR tinta (HP 46 CZ637AE csere tinta; Prémium; 35 ml; fekete)| Fekete tinta típusa | Pigment alapú tinta |
| Patronok száma (fekete tintapatron) | 1 |
| Fekete tinta mennyisége | 35 ml |
| Modell | Összeegyeztethető |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Tápegység típusa | Egyenként csomagolva |
| Tintapatron típusa | Magas (XL) hozam |
| Csere erre: | HP |
| Tinta típusa | Pigment alapú tinta |
| OEM-kód | HP 46 CZ637AA tintapatron |
| Nyomdafestékek | Fekete |
| Nyomtatási technológia | Tintasugaras nyomtatás |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Termékleírás | ActiveJet tintapatron |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatibilitás | HP DeskJet Ink Advantage: 2020hc, 2029, 2520hc, 2529, 4729. |
| Változat | Prémium |
| Kompatibilis tintapatron típus | 46 CZ637AE |
| Technológia | Felújított |
| Figyelmeztetés | Ne lélegezze be a gőzöket., Kerülje a szembe és bőrre kerülést., A helyi veszélyes hulladékkezelési előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS08: Egészségügyi veszély, GHS09: Környezeti veszély, GHS07: Ártalmas |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For HP printers |
|---|---|
| Súly: | 0.085 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443105886 |
| Fekete tinta típusa: | Pigment alapú tinta |
| Patronok száma (fekete tintapatron): | 1 |
| Fekete tinta mennyisége: | 35 ml |
| Modell: | Összeegyeztethető |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Tápegység típusa: | Egyenként csomagolva |
| Tintapatron típusa: | Magas (XL) hozam |
| Csere erre:: | HP |
| Tinta típusa: | Pigment alapú tinta |
| OEM-kód: | HP 46 CZ637AA tintapatron |
| Nyomdafestékek: | Fekete |
| Nyomtatási technológia: | Tintasugaras nyomtatás |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Termékleírás: | ActiveJet tintapatron |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatibilitás: | HP DeskJet Ink Advantage: 2020hc, 2029, 2520hc, 2529, 4729. |
| Változat: | Prémium |
| Kompatibilis tintapatron típus: | 46 CZ637AE |
| Technológia: | Felújított |
| Figyelmeztetés: | Ne lélegezze be a gőzöket., Kerülje a szembe és bőrre kerülést., A veszélyes hulladékok ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS08: Egészségügyi kockázat, GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

