ZOLUX EHOP hörcsögketrec 55 cm - szürke-rózsaszín
Kód: DMZZOUKLA0028
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZOLUX EHOP hörcsögketrec 55 cm - szürke-rózsaszín| Kategória | Hörcsögöknek, Egereknek és patkányoknak, Rágcsálóknak |
| Szín | Rózsaszín, Szürke |
| Eszköz | Létra, Tál, Kunyhó, Csörlő, Padló |
| Anyag | Kabát |
| Termékkategória | Ketrec |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Szélesség | 550 mm |
| Súly | 2,18 gramm |
| Magasság | 280 mm |
| Mélység | 380 mm |
| Figyelmeztetés | Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra. Győződjön meg arról, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökését. Győződjön meg arról, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy biztosítsa az állat számára a megfelelő légáramlást. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| Súly: | 1.93 kg |
| EAN vonalkód: | 3336022051728 |
| Kategória: | Hörcsögöknek, Egerek és patkányok számára, Rágcsálók számára |
| Szín: | Rózsaszín, Szürke |
| Eszköz: | Létra, Tál, Kunyhó, Csörlő, Emelet |
| Anyag: | Kabát |
| Termékkategória: | Ketrec |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Szélesség: | 550 mm |
| Súly: | 2,18 gramm |
| Magasság: | 280 mm |
| Mélység: | 380 mm |
| Figyelmeztetés: | Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökésének kockázatát., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy az állat számára elegendő légáramlás biztosított legyen. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

