Základní deska pro pracovní stanice ASUS Pro WS TRX50-SAGE WIFI AMD TRX50 Socket sTR5 SSI CEB
Kód: PLGASUSAM0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Základní deska pro pracovní stanice ASUS Pro WS TRX50-SAGE WIFI AMD TRX50 Socket sTR5 SSI CEB| Patice procesoru | Socket sTR5 |
| Kompatibilní procesory | AMD Ryzen™ Threadripper™ |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Typ rozhraní Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Řadič LAN | Intel I226-LM |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Komponent pro | Pracovní stanice |
| Barva | Černá |
| Zvukový čip | Realtek ALC1220P |
| Čipset základní desky | AMD TRX50 |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11, Windows 10 x64 |
| Typ základní desky | SSI CEB |
| Řada čipsetu základní desky | AMD |
| Šířka | 305 mm |
| Hloubka | 280 mm |
| Hloubka balení | 380 mm |
| Hmotnost včetně balení | 4,85 kg |
| Výška balení | 100 mm |
| Šířka balení | 320 mm |
| Hmotnost | 2,53 kg |
| ECC | Ano |
| Typ paměťových slotů | DIMM |
| Podpora paměťových kanálů | 4 kanály |
| Podporované typy paměti | DDR5 ECC RDIMM |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Dodávané kabely | PCIe, SATA |
| Varování | Základní deska může obsahovat zdraví nebezpečné elektronické součástky - vyhněte se přímému kontaktu., Používejte pouze na suchém a dobře větraném místě., Neotevírejte ani nerozebírejte základní desku. |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 4.x) | 2 |
| Sloty PCI Express ×16 (Gen 5.x) | 3 |
| Počet slotů M.2 (M) | 3 |
| Podpora RAID | Ano |
| Úrovně RAID | 5, 0, 1, 10 |
| Počet podporovaných pevných disků | 4 |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 7 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, SATA III |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Tlačítko na vymazání CMOS | Ano |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Velikost paměti BIOSu | 256 Mbit |
| Počet konektorů SATA III | 4 |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| EPS napájecí konektor (8pin) | Ano |
| Integrované SAS porty | 1 |
| Počet COM konektorů | 1 |
| Konektory USB 2.0 | 2 |
| Audiokonektor na předním panelu | Ano |
| Konektor detekce otevřené skříně | Ano |
| Konektor ventilátoru procesoru | Ano |
| 12V napájecí konektor | Ano |
| Počet konektorů pro ventilátory | 4 |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Konektor TPM | Ano |
| Konektory USB 3.2 Gen 2×2 | 1 |
| Výstupní port S/PDIF | Ano |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Konektor USB | USB typu C, USB Typ-A |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 6 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 2x2 Typ-C | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| Anténní jack WiFi-AP | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | AMD server motherboards |
|---|---|
| Súly: | 3.83 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387402726 |
| Processzorfoglalat: | sTR5 foglalat |
| Kompatibilis processzorok: | |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Ethernet interfész típusa: | 2,5 gigabites Ethernet, 10 gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| LAN-vezérlő: | Intel I226-LM |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Komponens ehhez:: | Munkaállomás |
| Szín: | Fekete |
| Hangchip: | Realtek ALC1220P |
| Alaplapi lapkakészlet: | AMD TRX50 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 10 x64 |
| Alaplap típusa: | SSI CEB |
| Alaplap chipset sorozat: | AMD |
| Szélesség: | 305 mm |
| Mélység: | 280 mm |
| Csomagolási mélység: | 380 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 4,85 kg |
| Csomag magassága: | 100 mm |
| Csomag szélessége: | 320 mm |
| Súly: | 2,53 kg |
| ECC: | Igen |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 4 csatorna |
| Támogatott memóriatípusok: | |
| Memóriahelyek száma: | 4 |
| Mellékelt kábelek: | |
| Figyelmeztetés: | Az alaplap egészségre veszélyes elektronikus alkatrészeket tartalmazhat – kerülje a közvetlen érintkezést., Kizárólag száraz és jól szellőző helyen használja., Ne nyissa ki és ne szerelje szét az alaplapot. |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció): | 2 |
| PCI Express x16 foglalatok (5.x generáció): | 3 |
| M.2 foglalatok száma (M): | 3 |
| RAID-támogatás: | Igen |
| RAID-szintek: | 5, 0, 1, 10 |
| Támogatott merevlemezek száma: | 4 |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 7 |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, SATA III |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| CMOS törlés gomb: | Igen |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| BIOS memória mérete: | 256 Mbit |
| SATA III csatlakozók száma: | 4 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs): | Igen |
| Integrált SAS portok: | 1 |
| COM csatlakozók száma: | 1 |
| USB 2.0 csatlakozók: | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| Nyitott eset észlelő csatlakozó: | Igen |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| 12 V-os tápcsatlakozó: | Igen |
| Ventilátorcsatlakozók száma: | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 1 |
| TPM-csatlakozó: | Igen |
| USB 3.2 Gen 2×2 csatlakozók: | 1 |
| S/PDIF kimeneti port: | Igen |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C, USB A-típusú |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 6 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C portok száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 2 |
| WiFi AP antenna csatlakozó: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

