WiiM Mini - síťový přehrávač
Kód: OAVWIIMUL0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WiiM Mini - síťový přehrávač| Počet jader procesoru | 2 |
| Architektura profesoru | ARM Cortex A7 |
| Barva | Černá |
| Kontrolka LED | Ano |
| Rozlišení zvukových bitů | 24 bitů |
| Hmotnost | 40 g |
| Hloubka | 69 mm |
| Šířka | 69 mm |
| Výška | 24 mm |
| Spotify Connect | Ano |
| Tidal Connect | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Kompatibilní s Apple Siri | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Výstup AUX | Ano |
| Počet portů USB | 1 |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| Wi-Fi | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Optický výstup SPDIF | Ano |
| Vstup AUX | Ano |
| Obsah balení | Kabel 3,5 mm jack na RCA x 1, Kabel USB typu C x 1, Síťový přehrávač x 1, Optický toslink kabel x 1, Audio kabel 1x, Zdroj napájení |
| Varování | Neotevírejte kryt zařízení., Zařízení by mělo být skladováno mimo dosah malých dětí., Nevystavujte vysokým teplotám nebo vlhkosti. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Network media players |
|---|---|
| Súly: | 0.49 kg |
| EAN vonalkód: | 195893478101 |
| Processzormagok száma: | 2 |
| Professzor építészete: | |
| Szín: | Fekete |
| LED-jelzőfény: | Igen |
| Hang bitfelbontás: | 24 bit |
| Súly: | 40g |
| Mélység: | 69 mm |
| Szélesség: | 69 mm |
| Magasság: | 24 mm |
| Spotify Connect: | Igen |
| Tidal Connect: | Igen |
| Apple AirPlay 2 támogatás: | Igen |
| Kompatibilis az Apple Siri-vel: | Igen |
| Működik az Amazon Alexával: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| AUX kimenet: | Igen |
| USB-portok száma: | 1 |
| USB Type-C portok száma: | 1 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Optikai SPDIF kimenet: | Igen |
| AUX bemenet: | Igen |
| A csomag tartalma: | 1 db 3,5 mm-es jack - RCA kábel, 1 db USB Type-C kábel, 1x audiokábel, Áramforrás |
| Figyelmeztetés: | Ne nyissa ki a készülék fedelét., A készüléket kisgyermekek elől elzárva kell tárolni., Ne tegye ki magas hőmérsékletnek vagy páratartalomnak. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

