WIEJSKA ZAGRODA Mono Salmon - száraz macskaeledel - 3kg
Kód: DLKWZAKAS0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WIEJSKA ZAGRODA Mono Salmon - suché krmivo pro kočky - 3kg| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Alergický, Potravinová alergie, Citlivý žaludek, Snížení potravinové intolerance |
| Forma dávkování | Pevný |
| Hmotnost | 3 kg |
| Typ balení | Taška |
| Bez cukru | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Další funkce | Bez lepku, Monobílkoviny, Podpora trávení, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Alergie |
| Kategorie | Pro kočky |
| Hlavní příchuť | Losos |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě., Zajistěte čerstvou pitnou vodu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Obsažená vlhkost | 6% |
| Hrubá vláknina | 1% |
| Bílkoviny | 38% |
| Hrubý popel | 9% |
| Obsah tuku | 20% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.05 kg |
| EAN vonalkód: | 5905342295969 |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Allergiás, Ételallergia, Érzékeny gyomor, Az ételintolerancia csökkentése |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Súly: | 3 kg |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Cukormentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Monoproteinek, Emésztés támogatása, Csirke nélkül, Gabonamentes, Általános egészségi állapot, Allergia |
| Kategória: | Macskák számára |
| Fő íz: | Lazac |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket., A terméket mindig szorosan lezárt tartályban tárolja., Biztosítson friss ivóvizet., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Nedvességtartalom: | 6% |
| Nyersrost: | 1% |
| Fehérjék: | 38% |
| Durva hamu: | 9% |
| Zsírtartalom: | 20% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

