WIEJSKA ZAGRODA Mono Marha - szárazeledel macskáknak - 3kg
Kód: DLKWZAKAS0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WIEJSKA ZAGRODA Mono Beef - suché krmivo pro kočky - 3kg| Typ balení | Taška |
| Specifické potřeby zvířete | Alergický, Potravinová alergie, Citlivý žaludek, Snížení potravinové intolerance |
| Hmotnost | 3 kg |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez sóji | Ano |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategorie | Pro kočky |
| Další funkce | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Alergie, Podpora trávení, Bez lepku, Monobílkoviny |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Hlavní příchuť | Hovězí maso |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Výrobek vždy uchovávejte v těsně uzavřené nádobě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nedovolte dětem ani jiným zvířatům, aby výrobek jedly., Zajistěte čerstvou pitnou vodu. |
| Hrubý popel | 8,3% |
| Obsažená vlhkost | 9% |
| Hrubá vláknina | 1% |
| Obsah tuku | 20% |
| Bílkoviny | 43% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.156 kg |
| EAN vonalkód: | 5905342295921 |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat speciális igényei: | Allergiás, Ételallergia, Érzékeny gyomor, Az ételintolerancia csökkentése |
| Súly: | 3 kg |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Cukormentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Szójamentes: | Igen |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória: | Macskák számára |
| Egyéb jellemzők: | Csirke nélkül, Gabonamentes, Általános egészségi állapot, Allergia, Emésztés támogatása, Gluténmentes, Monoproteinek |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Fő íz: | Marhahús |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., A terméket mindig szorosan lezárt tartályban tárolja., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket., Biztosítson friss ivóvizet. |
| Durva hamu: | 8,3% |
| Nedvességtartalom: | 9% |
| Nyersrost: | 1% |
| Zsírtartalom: | 20% |
| Fehérjék: | 43% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

