WIEJSKA ZAGRODA Jehněčí s kachnou S – suché krmivo pro psa - 9kg
Kód: DLSWZAZWI0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WIEJSKA ZAGRODA Jehněčí s kachnou S – suché krmivo pro psa - 9kg| Bez cukru | Ano |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Bezlepkový | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Typ balení | Taška |
| Specifické potřeby zvířete | Citlivý žaludek, Alergický, Potravinová alergie, Celkové zdraví |
| Další funkce | Bez obilovin, Podpora trávení, Alergie, Celkový zdravotní stav, Bez lepku |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost | 9 kg |
| Hlavní příchuť | Jehněčí |
| Bez sóji | Ano |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Obsah tuku | 23% |
| Hrubý popel | 9,4% |
| Bílkoviny | 34% |
| Hrubá vláknina | 3,3% |
| Obsažená vlhkost | 9% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 9.1 kg |
| EAN vonalkód: | 5905342292906 |
| Bez cukru: | Ano |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Bezlepkový: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Typ balení: | Taška |
| Specifické potřeby zvířete: | Citlivý žaludek, Alergický, Potravinová alergie, Celkové zdraví |
| Další funkce: | Bez obilovin, Podpora trávení, Alergie, Celkový zdravotní stav, Bez lepku |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost: | 9 kg |
| Hlavní příchuť: | Jehněčí |
| Bez sóji: | Ano |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Obsah tuku: | 23% |
| Hrubý popel: | 9,4% |
| Bílkoviny: | 34% |
| Hrubá vláknina: | 3,3% |
| Obsažená vlhkost: | 9% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

