WHISKAS Rybí pochoutky v želé Box – mokré krmivo pro kočky – 80x85g
Kód: DLKWHSKAM0029
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
WHISKAS Rybí pochoutky v želé Box – mokré krmivo pro kočky – 80x85g| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategorie | Pro kočky |
| Bez sóji | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez cukru | Ne |
| Hlavní příchuť | Směs chutí |
| Bezlepkový | Ne |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Typ balení | Sáček |
| Stáří zvířete | V každém věku |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Další funkce | Podpora imunity, Celkový zdravotní stav, Podpora trávení |
| Hmotnost | 80 x 85 g |
| Specifické potřeby zvířete | Správné trávení, Silná imunita |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Varování | Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Obsažená vlhkost | 84,8% |
| Hrubý popel | 1,6% |
| Bílkoviny | 7,5% |
| Hrubá vláknina | 0,35% |
| Obsah tuku | 4% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 7.465 kg |
| EAN vonalkód: | 5900951355769 |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória: | Macskák számára |
| Szójamentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Cukormentes: | Nem |
| Fő íz: | Ízek keveréke |
| Gluténmentes: | Nem |
| Termékkategória: | Nedves étel |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat kora: | Bármely korban |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Immunitás támogatás, Általános egészségi állapot, Emésztés támogatása |
| Súly: | 80 x 85 g |
| Az állat speciális igényei: | Megfelelő emésztés, Erős immunitás |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Figyelmeztetés: | Ne lépje túl az ajánlott napi adagot., A terméket hűvös és száraz helyen kell tárolni., Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó. |
| Nedvességtartalom: | |
| Durva hamu: | 1,6% |
| Fehérjék: | 7,5% |
| Nyersrost: | 0,35% |
| Zsírtartalom: | 4% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

