Sony PlayStation 5 1TB Wi-Fi fekete, fehér
Kód: KSLSONPS50073
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Sony PlayStation 5 1TB Wi-Fi fekete, fehér| Ethernet interfész típusa | Gigabites Ethernet |
| Wi-Fi | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.1 |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabványok | 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) szabványok |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség | 100, 10, 1000 Mbps |
| Beépített optikai meghajtó | Igen |
| Belső tárolókapacitás | 1 TB |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| Integrált kártyaolvasó | Nem |
| Optikai meghajtó típusa | Blu-ray/DVD |
| Olvasási sebesség | 5500 MB/s |
| AC feszültség bemenet | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma | 2 |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| HDMI portok száma | 1 |
| USB 2.0 portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 2 |
| A támogatott illesztőprogramok maximális száma | 4 |
| Grafikus processzor család | AMD RDNA 2 |
| Processzor gyártója | AMD |
| Típus | AMD Radeon |
| Grafikus processzor teljesítménye | 10,3 TFLOPS |
| Memória sávszélesség (max.) | 448 GB/s |
| Grafikus processzor frekvenciája | 2230 MHz |
| Szülői zár | Igen |
| Processzorszálak száma | 16 |
| Grafikus kártya memória típusa | GDDR6 |
| Processzor modell | AMD Ryzen Zen 2 |
| Szín | Fehér, fekete |
| Belső memória típusa | GDDR6 |
| Belső memória | 16384 MB |
| Processzor órajelsebessége | 3,5 GHz |
| Sugárkövetési gyorsulás | Igen |
| Platform | PlayStation 5 |
| Maximális felépülési sebesség | 120 Hz |
| Processzormagok száma | 8 |
| Játékvezérlő | Játékvezérlő |
| Videojáték mellékelve | Igen |
| Állvány mellékelve | Igen |
| Mellékelt kábelek | USB, HDMI, AC |
| Játékok benne vannak | Astro játszószobája |
| Joystickok száma a csomagban | 1 |
| Hálózati adapter | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| A csomag tartalma | PlayStation®5 konzol DualSense® vezeték nélküli kontroller 2 műanyag talp a konzol vízszintes elhelyezéséhez HDMI® kábel Hálózati tápkábel USB kábel Felhasználói kézikönyv ASTRO JÁTSZÓSZOBA (Előtelepített játék) |
| Harmonizált Rendszerkód | 9504 5000 00 |
| Hangdekóderek | DTS-HD, Dolby Digital Plus, DTS 2.0, DTS, Dolby Digital 5.1, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio 5.1, DTS 5.1 |
| HDR-támogatás | Igen |
| Készen áll a virtuális valóságra | Igen |
| HD felbontás típusa | 8K Ultra HD |
| Beépített hangszórók | Nem |
| Megjelenítési formátum | 4320p, 2160p |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Consoles |
|---|---|
| Súly: | 4.71 kg |
| EAN vonalkód: | 711719021247 |
| Ethernet interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.1 |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 10, 1000 Mbps |
| Beépített optikai meghajtó: | Igen |
| Belső tárolókapacitás: | 1 TB |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| Optikai meghajtó típusa: | Blu-ray/DVD |
| Olvasási sebesség: | 5500 MB/s |
| AC feszültség bemenet: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 2 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 2 |
| A támogatott illesztőprogramok maximális száma: | 4 |
| Grafikus processzor család: | AMD RDNA 2 |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Típus: | AMD Radeon |
| Grafikus processzor teljesítménye: | 10,3 TFLOPS |
| Memória sávszélesség (max.): | 448 GB/s |
| Grafikus processzor frekvenciája: | 2230 MHz |
| Szülői zár: | Igen |
| Processzorszálak száma: | 16 |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR6 |
| Processzor modell: | AMD Ryzen Zen 2 |
| Szín: | Fehér, Fekete |
| Belső memória típusa: | GDDR6 |
| Belső memória: | 16384 MB |
| Processzor órajelsebessége: | 3,5 GHz |
| Sugárkövetési gyorsulás: | Igen |
| Platform: | PlayStation 5 |
| Maximális felépülési sebesség: | 120 Hz |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Játékvezérlő: | Játékvezérlő |
| Videojáték mellékelve: | Igen |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB, HDMI, Légkondicionáló |
| Játékok benne vannak: | Astro játszószobája |
| Joystickok száma a csomagban: | 1 |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| A csomag tartalma: | PlayStation®5 konzol DualSense® vezeték nélküli kontroller 2 műanyag talp a konzol vízszintes elhelyezéséhez HDMI® kábel Hálózati tápkábel USB kábel Felhasználói kézikönyv ASTRO JÁTSZÓSZOBA (Előtelepített játék) |
| Harmonizált Rendszerkód: | 9504 5000 00 |
| Hangdekóderek: | DTS-HD, Dolby Digital Plus, DTS 2.0, DTS, Dolby Digital 5.1, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio 5.1, DTS 5.1 |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Készen áll a virtuális valóságra: | Igen |
| HD felbontás típusa: | 8K Ultra HD |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Megjelenítési formátum: | 4320p, 2160p |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

