Skříň MSI MPG GUNGNIR 300P AIRFLOW
Kód: OBUMISOBU0033
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Skříň MSI MPG GUNGNIR 300P AIRFLOW| Podporované pevné velikosti disků | 3.5", 2.5 |
| Maximální délka grafické karty | 38 cm |
| Podporované formáty základní desky | ITX, EATX, Mini-ITX, ATX |
| Materiál | Kov |
| Vhodné pro | Hraní |
| Formát | Midi Tower |
| Model | PC |
| Barva | Černá |
| Počet 3,5" pozic | 2 |
| Maximální výška CPU chladiče | 17,5 cm |
| Boční okno | Ano |
| Počet expanzních slotů | 7 |
| Počet 2.5" pozic | 6 |
| Maximální délka PSU | 22 cm |
| Hmotnost | 11 kg |
| Šířka | 235 mm |
| Výška | 510 mm |
| Hloubka | 505 mm |
| Audio vstup | Ano |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| Tlačítko reset | Ano |
| Audio výstup | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Podporované průměry zadních ventilátorů | 140 mm, 120 |
| Počet podporovaných horních ventilátorů (max) | 3 |
| Podporované velikosti předních chladičů | 120, 360 mm, 140, 240, 280 |
| Podporované průměry spodních ventilátorů | 120 mm |
| Podporované velikosti horních chladičů | 120, 360 mm, 280, 240, 140 |
| Podporované velikosti zadních chladičů | 120 mm, 140 |
| Počet podporovaných předních ventilátorů (max) | 3 |
| Podporované průměry vrchních ventilátorů | 120, 140 mm |
| Podporované průměry předních ventilátorů | 120 mm, 140 mm |
| Počet podporovaných spodních ventilátorů (max) | 2 |
| Počet podporovaných zadních ventilátorů (max) | 1 |
| Instalované přední ventilátory | 3x 120 mm |
| Instalované zadní ventilátory | 1x 120 mm |
| Napájecí zdroj v ceně | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 13.4 kg |
| EAN vonalkód: | 4711377103862 |
| Podporované pevné velikosti disků: | 3.5", 2.5 |
| Maximální délka grafické karty: | 38 cm |
| Podporované formáty základní desky: | ITX, EATX, Mini-ITX, ATX |
| Materiál: | Kov |
| Vhodné pro: | Hraní |
| Formát: | Midi Tower |
| Model: | PC |
| Barva: | Černá |
| Počet 3,5" pozic: | 2 |
| Maximální výška CPU chladiče: | 17,5 cm |
| Boční okno: | Ano |
| Počet expanzních slotů: | 7 |
| Počet 2.5" pozic: | 6 |
| Maximální délka PSU: | 22 cm |
| Hmotnost: | 11 kg |
| Šířka: | 235 mm |
| Výška: | 510 mm |
| Hloubka: | 505 mm |
| Audio vstup: | Ano |
| Počet portů USB typu C: | 1 |
| Tlačítko reset: | Ano |
| Audio výstup: | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 2 |
| Podporované průměry zadních ventilátorů: | 140 mm, 120 |
| Počet podporovaných horních ventilátorů (max): | 3 |
| Podporované velikosti předních chladičů: | 120, 360 mm, 140, 240, 280 |
| Podporované průměry spodních ventilátorů: | 120 mm |
| Podporované velikosti horních chladičů: | 120, 360 mm, 280, 240, 140 |
| Podporované velikosti zadních chladičů: | 120 mm, 140 |
| Počet podporovaných předních ventilátorů (max): | 3 |
| Podporované průměry vrchních ventilátorů: | 120, 140 mm |
| Podporované průměry předních ventilátorů: | 120 mm, 140 mm |
| Počet podporovaných spodních ventilátorů (max): | 2 |
| Počet podporovaných zadních ventilátorů (max): | 1 |
| Instalované přední ventilátory: | 3x 120 mm |
| Instalované zadní ventilátory: | 1x 120 mm |
| Napájecí zdroj v ceně: | Ne |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

