Samsung QE32LS03CBU 81,3 cm (32") Full HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVASA1LCD0582
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung QE32LS03CBU 81,3 cm (32") Full HD Smart TV Wi-Fi Černá| Wi-Fi | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 49 kWh |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 27 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba elektrické energie | 27,4 W |
| Režim úspory energie | Ano |
| Maximální spotřeba energie | 55 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Rok uvedení na trh | 2023 |
| Barva podstavce | Černá |
| Barva | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ne |
| Adaptivní zvuk | Ano |
| Q-Symphony | Ano |
| Object Tracking Sound+ (OTS+) | Ano |
| Audio technologie multiroom | Samsung Multiroom Link |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Hloubka stojanu | 14,3 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 5,1 kg |
| Šířka stojanu | 59,1 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 25,5 mm |
| Výška (bez stojánku) | 426,8 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 727,3 mm |
| Výška (s podstavcem) | 451,9 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 727,3 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 5,2 kg |
| Hloubka (s podstavcem) | 143,3 mm |
| Hloubka balení | 119 mm |
| Hmotnost včetně balení | 7,8 kg |
| Šířka balení | 815 mm |
| Výška balení | 507 mm |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| Common interface Plus (CI+) | Ano |
| Common interface (CI) | Ano |
| Počet RF portů | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Filmmaker Mode |
| Technologie zpracování obrazu | Samsung Contrast Enhancer |
| Podpora bezdrátové technologie Dex | Ano |
| Podpora HDR | Ano |
| Podpora aplikace SmartThings | Ano |
| Televizní zvuk do mobilního zařízení | Ano |
| Funkce Tap View | Ano |
| Funkce titulkování | Ano |
| Funkce teletextu | Ano |
| Nativní obnovovací frekvence | 50 Hz |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Úhlopříčka displeje | 81,3 cm (32") |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Technologie displeje | QLED |
| Počet barev displeje | 1 miliard barev |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Contrast |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 80 cm |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| E-manuál | Ano |
| Typ dálkového ovladače | TM2361E |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Hlasový průvodce | Ano |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Zrcadlení zvuku | Ano |
| Časový posun | Ano |
| Video aplikace | Samsung TV Plus |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Univerzální průvodce | Ano |
| Interakce s hlasem ve vzdáleném poli | Ne |
| Internetová televize | Ano |
| Smart TV | Ano |
| Varování | Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu. |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Micro Dimming Pro |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| Súly: | 7.8 kg |
| EAN vonalkód: | 8806094949926 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Připojení na síť Ethernet: | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Verze Bluetooth: | 5.2 |
| Internetový prohlížeč: | Ano |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 49 kWh |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 27 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | F |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotřeba elektrické energie: | 27,4 W |
| Režim úspory energie: | Ano |
| Maximální spotřeba energie: | 55 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 220-240 V |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Rok uvedení na trh: | 2023 |
| Barva podstavce: | Černá |
| Barva: | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ne |
| Adaptivní zvuk: | Ano |
| Q-Symphony: | Ano |
| Object Tracking Sound+ (OTS+): | Ano |
| Audio technologie multiroom: | Samsung Multiroom Link |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| RMS výkon: | 20 W |
| Zvukové výstupní kanály: | 2.0 kanály/kanálů |
| Hloubka stojanu: | 14,3 cm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 5,1 kg |
| Šířka stojanu: | 59,1 cm |
| Hloubka (bez stojánku): | 25,5 mm |
| Výška (bez stojánku): | 426,8 mm |
| Šířka (bez stojánku): | 727,3 mm |
| Výška (s podstavcem): | 451,9 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 727,3 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 5,2 kg |
| Hloubka (s podstavcem): | 143,3 mm |
| Hloubka balení: | 119 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 7,8 kg |
| Šířka balení: | 815 mm |
| Výška balení: | 507 mm |
| Počet portů USB 2.0: | 2 |
| Verze CI+ (Common Interface Plus): | 1.4 |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Audio Return Channel (ARC): | Ano |
| Common interface Plus (CI+): | Ano |
| Common interface (CI): | Ano |
| Počet RF portů: | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Digitální optický audio výstup: | 1 |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Filmmaker Mode |
| Technologie zpracování obrazu: | Samsung Contrast Enhancer |
| Podpora bezdrátové technologie Dex: | Ano |
| Podpora HDR: | Ano |
| Podpora aplikace SmartThings: | Ano |
| Televizní zvuk do mobilního zařízení: | Ano |
| Funkce Tap View: | Ano |
| Funkce titulkování: | Ano |
| Funkce teletextu: | Ano |
| Nativní obnovovací frekvence: | 50 Hz |
| Typ HD rozlišení: | Full HD |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Úhlopříčka displeje: | 81,3 cm (32") |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Technologie displeje: | QLED |
| Počet barev displeje: | 1 miliard barev |
| Reklamní název dynamického kontrastu: | Mega Contrast |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 80 cm |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| E-manuál: | Ano |
| Typ dálkového ovladače: | TM2361E |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Typ tuneru: | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu: | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Kompatibilní se Samsung Bixby: | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG): | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon: | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Pracuje s Google Assistant: | Ano |
| Hlasový průvodce: | Ano |
| On Screen Display (OSD): | Ano |
| Zrcadlení zvuku: | Ano |
| Časový posun: | Ano |
| Video aplikace: | Samsung TV Plus |
| Poskytovaný operační systém: | Tizen |
| Univerzální průvodce: | Ano |
| Interakce s hlasem ve vzdáleném poli: | Ne |
| Internetová televize: | Ano |
| Smart TV: | Ano |
| Varování: | Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu. |
| Technologie Samsung (AV/TV): | Micro Dimming Pro |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

